Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Külföldre szeretnék igazolni...

Külföldre szeretnék igazolni és Keresek egy olyan embert akinek vannak kapcsolatai angol (3-5. osztályú) vagy kisebb országú csapatoknál és eltudja intézni h kiszerződjek vagy próbajátékra kimehessek, ti ismertek ilyen embereket?

Figyelt kérdés
18 éves leszek januárban, van még egy éves szerződésem a jelenlegi utánpótlás csapatomnál de én nem szeretnék itthon maradni a magyar felnőtt bajnokságban

#menedzser #próbajáték #külföldre igazolás #angol szerződés
2016. dec. 29. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg kiszeretnél menni, akkor ennél jóval aktívabbnak kell lenned. Most őszinten, szerinted mennyi az esélyed, hogy itt találsz valakit, aki mindent elintéz neked? Csinálj egy bemutatkozó videót, küld el kluboknak, estleg ismerkedj angol oldalakon helyi focistákkal, de ez a próbálkozásod elég gyenge.
2016. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam már külföldi csapatoknak de szerintem az esetek többségében nem jutnak el a megfelelő emberhez(edző,szakmai igazgató).
2016. dec. 30. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is, nem ártana tudnunk, hogy labdajátékon belül milyen sportról is van szó.
2016. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi másról mint a Labdarúgásról!
2016. dec. 31. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki nem beszűkült agyú ecsetfejű idióta, annak ez nem evidens.
2017. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!