Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a kedvenc vezetőedzője?...

Ki a kedvenc vezetőedzője? Indokolja, kérem.

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 23:23
 1/5 anonim válasza:
Sir Alex Ferguson. Mert egy igazi karakter volt az öreg, egy zseni. Mindig képes volt megújulni, nagyon hosszú ideig a csúcson maradni.
2017. febr. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg Antonio Conte. Mert szenvedélyes,és nagyon fel tudja tüzelni a csapatot,állandóan a partvonal mellet van és kiabál be a játékosoknak hogy menj rá,helyezkedj,stb...én még egyszer nem láttam h a kispadon ült volna :)
2017. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SAF nálam is legenda, az ő ideje alatt, és nagyrészt miatta szerettem meg a Manchester Unitedet. Akik nagy kedvenceim még: Klopp (BVB szurkoló vagyok még emellett), Simeone, Dárdai, Conte. Mind él-hal a csapataiért, teljes erőbedobással dolgoznak, tényleg csak példát lehet venni róluk, elképesztő fazonok és nem mellesleg, talán Dárdait még nem sorolnám oda, de a másik 3 úriember simán nevethető akár a világ jelenlegi 3 legjobb edzőjének, főleg Simeone és Conte. Unai Emery és Slaven Bilic és Arsene Wenger is szimpatikus és nagy edzőnek tartom őket (ez is fontos szempont, mert szimpatikusnak pld. Ranieri is szimpatikus).
2017. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
Pásztor Józsi.ha nincs a laczkó aki megtiltja hogy bajnokok legyenek akkor ott bajnokcsapat lett volna a semmiből.de behívatta az mlsz-be hogy dögöljön meg.mert bajokságot csak fővárosi csapat nyerhet(ett régen.)
2017. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bill Belichick mert történelmet irt az amerikai futballban

ha a kérdés csak az európai focira vonatkozik, akkor pedig ird bele a kérdésbe, de remélem nem bántottam meg senkit, ha nem néztek amerikai focit esetleg keressetek rá miért is nagyszerű figura

2017. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!