Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rossz reflexek?

Rossz reflexek?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem olyan béna reflexem van, hogy a hirtelen történő dolgoktól, mint ez esetben a labdától elfordulok, becsukom a szemem. Szerintem arra vezethető vissza, hogy kiskoromban sokszor dobtak képen, bántottak, "vertek", így például a kidobósban félek, ha engem céloznak, mert erősen dob mindenki (emellett én is, sportolok), de amint látom, hogy elengedte a labdát, ami felém tart, becsukom a szemem, elfordulok. De nem túlzok, sikerült nekik a terem egyik feléből az ablakot kitörni. Ugyanez van fociban is. Úgy rúgják, hogy az egész pályán keresztül, és amikor mellettem pattan le, akkor nagyot ugrok. És ez nagyon rossz érzés, főleg hogy a többiek mondják, hogy mit félsz, ne sz*rj be, stb... Tudom nem kell mások véleményére adni, de igazuk van. Hogyan nézhetnék szembe a félelmeimmel, a felém rapülő labdával.

2017. márc. 23. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van sajnos :( egyszerűen félek.

De megpróbálom elkapni a labdát,próbálom a kezemmel védeni az arcomat.

2017. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok

Mondjuk én szemüveges vagyok 😞😕

2017. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is, pár hónapja, úgyhogy féltem, mert tesin fel szoktam venni, mert nagyon rossz szemem van :)
2017. márc. 23. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!