Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mit tudnék tenni...

Jamle29 kérdése:

Szerintetek mit tudnék tenni hogy eltudjam kezdeni a karrierépítést? F/14

Figyelt kérdés
ovis koromban kezdtem el focizni(akkor még támadóként) egészen negyedik osztályig (sulikezdéskor kapus lettem). Rendszerrsen jártam edzésre, meccsre. Majd mikor sulit váltottam( általános 4. osztály után nyolcosztályos gimibe mentem) ennek következtében a szüleim azt mondták hogy nem járjatok többet edzésre hanem a tanulást helyezzem előre(ezt még megértettem de lett volna időm edzésre). Majd a gimis csapattal jártam focizni, semmi edzés csak játék. itt már (vékony alkatom és a törékenyebb csontjaim )miatt védő lettem. Tegnapelőtt meccsünk volt a kapus visszamondta a meccset így én álltam be (nem nagyzolásból meg nagyképűségből mondom de télleg rohadt jól védtem széles kapukra, a játékosok a meccs után jöttek oda hozzám megdicsérni mégha vesztettünk is. de rendes csapatban nem játszhatok pedig nemcsak szerintem tehetséges kapus vagyok

2017. ápr. 7. 22:24
 1/6 szántóvető ***** válasza:
ha komolyan gondolod akkor keresned kell egy rendes klubot az iskolai bohóckodás helyett.
2017. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olvasd részletesebben: nem engednek a szüleim edzésekre így még csak odaigazolni se tudok(pedig nagyon akarok)
2017. ápr. 9. 21:42
 3/6 szántóvető ***** válasza:
hát akkor nem sokat tehetsz 14 évesen,marad a hobbiszintű játék.
2017. ápr. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs más lehetőség?
2017. ápr. 11. 17:05
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nem tudnál beszélni a szüleiddel? Ha elmondanád, mennyire fontos neked a foci, talán megengednék.. Sok sikert!
2017. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már beszéltem velük de úgy néz ki nem viszont a tesi szakot azt legalább engedik továbbtanulásban :)
2017. nov. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!