Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dortmund vagy Monaco?

Dortmund vagy Monaco?

Figyelt kérdés
Szerintetek a ma esti BL mérkőzésen ki nyer? Fogadnék a Monacora, a tegnap esti támadás miatt, szerintem a Dortmund elég sokkos állapotban van...
2017. ápr. 12. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A Signal Iduna Parkban nyerni fog a Monaco? Hát, nem gondolom, támadás ide vagy oda. Bölcsebb a következő körbe Monaco győzelmet rakni. Itt vagy Dortmund, nagyon max. egy X.
2017. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Muhaha :D
2017. ápr. 12. 20:40
 3/6 MrPifta ***** válasza:
Nem jött be az 1-es tippje :)
2017. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MrPifta ***** válasza:
Amúgy nem értem ezt az "idegenben nehéz" dolgot. Amelyik csapat jobb, az idegenben is jobb. Ne mondd már nekem, hogy egy Alsónémedi-Barcelona meccsen a hazai pálya miatt az Alsónémedi esélyesebb.
2017. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát , csak itt nem alsónémedi játszik a Monacoval. A Dortmund nagyon régóta nem kapott ki otthon, az egyik legjobb stadionjuk és szurkolótáboruk van a világba, és egyébként sincsenek messze a világ legjobb csapataitól. Szóval bárki rettegve megy a Signal Iduna Parkba. Sajnos itt inkább a Dortmundiak voltak megijedve ez az első félidőbe érezhető is volt, így kaptak két hülye gólt (Bender szerencsétlen öngólja, meg a lesgól, ami ugye szabálytalan volt, csak megadták). Második félidőre már bejött amit mondtam, összeszedték magukat és azt nyerték is 2-1re. Csak sajnos az elsőbe tényleg nagyon érezhető volt még a dekoncentráltság, jobban hatott rájuk, mint gondoltam és még emellé jött a szabálytalan gól is, sőt a második is véleményes, mert előtte rálépett Falcao Bender sarkára. Ha ez nincs lehet pont X lett volna. Ez alapvetően egy olyan meccs volt amit én kihagytam volna, mert alapból BVB győzelem, de a körülmények miatt simán lehet egy X is, de még a Monaco se teljesen elképzelhetetlen, így a hazai azért a szorzóért nem éri meg, mert annál kockázatosabb, viszont nem olyan valószínű a többi eredmény is, hogy rá lehessen rakni, legalábbis én így éreztem, de végül a kérdező szerencsésebb volt és jobban érezte. Amit írtam főként azért írtam, hogy kissé árnyaljam a képet, hogy attól még nem biztos, hogy idejönnek a franciák és nyernek. De ez történt. Muhaha.
2017. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval csak az idegenbeli-hazai formához még annyit, hogy csapatonként változik, van akiknek egészen hasonló a mutatójuk (jobb idegenbe ritkán szokott lenni), de vannak akik otthon kifejezetten sikeresek, idegenbe meg képtelenek nyerni, kisebbek ellen is (Gladbach nyomta ezt az utóbbi szezonokba, most Heckingel már leszoktak róla). Ha valaki figyeli a bajnokságot, akkor tudja, hogy a Dortmund, ahogyan mondjuk a Schalke is, kifejezetten otthon hozza a pontokat, inkább ott jó, és idegenbe vannak gondok. Most az, hogy mennyit vesz ki egy ilyen eset a fejekből, megjósolhatatlan, egyénfüggő dolog. Még kor alapján se lehet belőni, mert Pulisic 18 múlt, de úgy játszott, mint ha mi se történt volna, elképesztő érettség jellemző rá. Dembelet már gyengébbnek éreztem, ő jobb szokott lenni, és ugye peches, hogy pont Bartra esett ki, Bendertől pedig kaptunk rögtön is egy szarvashibát, pedig ő tavaly sokszor játszott belsővédőt. Ez egy nehezen belátható dolog, bejött a kérdezőnek, örüljön, mint majom a farkának, hogy milyen okos (mint ha ez direkt módon azt jelentené), örüljön a pénzének, ha felrakta, de olyan óvodás szintnek tartom ezt az egymás kinevetését, amikor én ezzel csak segíteni akartam, hogy kapjon egy más hatást is, hogy épp egy alapvetően esélyesebb csapat ellen akar rakni, aki még ráadásul otthon is van, ahol klasszikusan jó és nehéz ellenük ott nyerni, szóval vegye ezt is figyelembe, mert nem egy pl. Schalke - PSGn történt ez, ahol alapból lehetne pakolni a PSG-re (hiába a Schalke hazai formája) és mellette üt be egy ilyen esemény. Most ha azt mondom, hogy a Real se fog nyerni Lewa és Hummels hiánya miatt se, akkor is ki vagyok nevetve, mert bejött az egyébként talán kevésbé reális eredmény és nyertek?
2017. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!