Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 1 hete fociztam és a labdába...

1 hete fociztam és a labdába el estem a jobb kezemre info lent 19/L?

Figyelt kérdés

tehát el estem a labdába pontosan 1 hete. és a felkarcsontomnál egyre jobban dagadt rettentően fáj ,tudom mozgatni de a könyökem felé meg szinte egy óriási vastag fekete lilulásos csík keletkezett és ha valami hozzáér kegyetlenül fáj. Még nem mentem el sebészetre mert azt hittem meg gyógyul de mar lassan elviselhetetlenül fáj. Zúzódás lehet vagy csont repedés? mozgatni tudom a kézfejemet meg minden,csak hát ha hozzá ér pl :ruha nagyon fáj.De a felkaromnál ott a nagy puklinál meg zöldes sárgás. Szerintetek nagyobb a baj? Lehet be gipszelik? Lehet egyáltalán kérni rá gipszet?.

Kérlek adjatok tanácsot


2017. máj. 5. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
össze kevertem alkar csont
2017. máj. 5. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a vállam volt olyan,amikor elestem kerékpárral.Az zúzódàs volt,magától elmúlt.

Vizes borogatás nem árthat,de azért Én megnézetném.

2017. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olyan mintha dupla kezem lenne nagyon púpos.
2017. máj. 5. 18:43
 4/4 paper_chaser ***** válasza:
Orvos. Ha be kell gipszelni, akkor begipszelik. Inkább minthogy gond legyen vele.
2017. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!