Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor jönnek rá idehaza, hogy...

Mikor jönnek rá idehaza, hogy attól nem lesz jobb foci, ha tolják bele a milliárdokat? Azért követelni is kellene, nem?

Figyelt kérdés
Csak azért jutott eszembe ez, mert a pénzel "kitömött" klubok(Fradi, Videoton, Felcsút) csak szenvednek, míg a sokkal kevesebből gazdálkodók, legalább azt a szintet hozzák, mint ezek.
2017. ápr. 22. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A fardi legjobb formáját amit tavaly nyújtott, azt szorozd meg hárommal, na egy olyan formájú csapatnak kéne lennie kieső helyen az mb1-ben ha normális fociról szeretnénk beszélni. Én imádom a focit. A magyar focit is követem már gyerekkorom óta. A nagy probléma az az, hogy nincs utánpótlás. Ha pl messi magyar lenne, akkor most nem lenne profi futbalista, mert a "profi" magyar edzők a magassága miatt mondták volna neki hogy nem fogsz elérni semmit. Nincsenek jó szakemberek, megfelelő edzés szám, tehetség figyelők stb... Mindenki volt gyerek, és biztos mindenkinek volt egy cigány osztálytársa/ismerőse, aki kegyetlen jól focizott. Az a baj hogy a szegény helyekről nem is kutakodunk. Csak a szegeny gyereken múlik hogy szeretné-e csinálni vagy nem. Senki nem támogatja.


Szerintem ha azt a pénzt amit stadionokra költünk, azt elhasználnánk arra hogy játékos megfigyelőket, szakembereket hozzunk, sokkal többet érnénk el, mert 10-15 éven belül lehetne egy nagyon erős keretünk, amivel minden eb-n ott lehetnénk, és néha vb-n is. Mert után pótlás nélkül b*szhatod a stadionokat....

2017. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!