Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy kezdjem újra el a focit?...

Hogy kezdjem újra el a focit? 16/F

Figyelt kérdés

9től 13 éves koromig fociztam. Az első évben nb3ból feljutottunk nb2be ott játszuttunk a középmezőnybe 2 évig végig kezdő voltam, védőt játszottam bár én soha nem éreztem úgy hogy az az én posztom. Aztán jött egy új edző aki úgy gondolta hogy ő felakar jutni az nb1be ezért hozott nb1es játékosokat más csapatból és csak őket játszatta a mi a csapatunkban és így szinte az eredeti kezdő 11ből senki nem maradt kezdő. A szezon végén még össze is vesztünk az edzővel így úgy döntöttem hogy abba hagyom.

Mindig úgy éreztem hogy csatár vagy szélső támadó az én posztom. Soha nem volt a csapatban gyorsabb nálam. 3. legjobb fizikumum volt és én lőttem a legerősebben.

Utána kb 2 hónapig egyátalán nem fociztam utána viszont amikor csak tudtam akkor mentem le a haverokkal focizni.

Újra elszeretném kezdeni de nem tudom hogy hogy vagy hol. Vissza mennék a régi csapatba mert az az edző már nincs ott meg van ott egy jó haverom. Múltkor megnéztem az edzésüket és azt vettem észre még ennyi kihagyás után se vagyok nagyon lemaradva tőlük. Én még mostis úgy érzem hogy bennem van az a plusz amitől akkor nemzetközi szinten is ismert játékos lehetnék. Csak ezt a pluszt nem birta belőlem kihozni egyik edző se mert védőként játszattak amit nem is szerettem.

Kb mindannyiukat lesprintelném lövésim ereje is azonos kb. Viszont ez a 3év alatt amíg nem jártam edzésre elvesztettem a jó fizikumomat lassúlt a játékom kevésbé vagyok labda biztos helyezkedéssel is vannak bajok. Hogy tudok ezeken itthon javítani?



2017. máj. 30. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát annál jobb minél elöbb vissza mész, izom nem felejt hamar megint belerazodsz, max otthon egy kis pluszt hozza tehetsz pl. felulest, fekvot vagy Ha nem birod a futast vagy valami mast akkor arra csinalj feladatokat szerintem ennyi.
2017. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!