Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megyek a Magyarország-Lettorsz...

Megyek a Magyarország-Lettország VB selejtezőre, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes odaérni, van-e valami fontos dolog amit ne hagyjak otthon? Mennyibe kerülnek a büfében a cuccok, mit lehet bevinni stadionba?!
2017. júl. 16. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Jegyet, iratokat, pénzt ne hagyd otthon, ezek talán csak amik mindenképp kellenek. Odaérni ahogy érzed, mi legalább egy fél órával előbb ott szoktunk azért lenni már. Büfé természetesen drága dehát ez van.. és hát mit lehet bevinni a stadionba ezt nem igazán értem, nyilván nem lehet bevinni kést meg petárdát dehát mit akarsz bevinni?:D
2017. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 1 órával kezdőrúgás előtt már ott szoktam lenni, mert előtte sokat iszok és csak így van idő elmenni WC-re mert kezdés előtt mindig iszonyat nagy sor van ott (legalábbis a B szektorok mögötti WC-ben, a többiről nem tudok nyilatkozni), de ha nem akarsz eljárkálni nagyon a helyedről miután bementél akkor elég ha kezdés előtt 15-20 perccel mész be. Jegyet meg személyit mindenképp hozz, más nem nagyon kell. A szekusok át fognak motozni mielőtt bemész, ha lesz nálad valami amit nem lehet bevinni akkor fognak szólni és lesz hely ahova le tudod rakni és meccs után el tudod vinni. Ez is attól függ milyen szekust fogsz ki, nekem egyszer volt olyan, hogy a kocsikulcsra rámondta a pali hogy szúrásra alkalmas eszköz.. :DD A büfét nem tudom sajnos, még soha nem vettem ott semmit.
2017. júl. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!