Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ez lehetetlen lenne?

Ez lehetetlen lenne?

Figyelt kérdés
Imádom az amerikai sportokat. NBA, NFL, NHL, MLB (Igen, még a baseball-t is nézem streameken.) Mindig ezzekkel foglalkozom, ez ad nekem boldogságot. Nagyon jó lenne, ha mondjuk kint Amerikában lehetnék hivatalos sportújságíró. Ezekről írnék, interjút készítenék, stb. Lehetetlen?

2017. aug. 13. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Felsőfokú angol és irány valami jó egyetem Amerikában.
2017. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jamle29 válasza:
100%
töröld ki a szókincsendből a lehetetlen szót ;) , ha kitartasz és harcolsz ezért és el hiszed hogy meg tudod csinálni hidd el sikerülni fog
2017. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hát küzdeni fogok! Ment mindenkinek a zöld kéz!
2017. aug. 21. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, esetleg nézz utána Német Istvánnak, ő testépitőként jutott ki Amerikába, saját elmondása szerint azért lett egyáltalán testépitő hogy majd akkor ki tud menni Los Angelesbe. De mivel ez elég nagy falat, mármint nem egyszerűen megvalósitható cél, még ha úgy tűnik bukta van, akkor se add fel az irányt, Mo-n is közvetitik az nfl-t,nhl-t,nba-t szóval Mo-n is foglalkozhatsz ezzel:) nekem is "álmom" volt egy ideig, de máshogy alakult, remélem neked sikerül ;)
2017. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Ment a zöld kéz!
2017. okt. 10. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!