Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak most? Így...

Mit csináljak most? Így lehetetlen kondizni.

Figyelt kérdés
Sziasztok, már 4. napja nagyon merev a jobb kezem (könyökhajlat), voltunk orvosnál írt fel kenőcsöt és gyógyszereket de szerintem semelyik sem hat mert már 3. napja hogy szedem/kenem és nem érzem hogy jobb lenne. Szóval egy olyan ember válaszát szeretném kérni aki már túlesett ezen/ért hozzá, mert így lehetetlen kondizni és nem szeretném abbahagyni..

#bemerevedett könyökhajlat #fájó kéz
2017. júl. 14. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy profibb orvost.
2017. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig így nem fogsz edzeni egy ideig ezt most dolgozd fel. Mit jelent, hogy merev a könyökhajlat? Be van állva az izület? Nem mozog a könyököd? Fáj is? Milyen jellegű a fájdalom? Mitől jött elő?
2017. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagy súlyok miatt nekem is ez volt, bár én tudtam edzeni vele. De mielőtt addig romlott volna, hogy odáig jussak, mint te, kihagytam pár edzést. Beiktattam 5 nap pihenőt, edzettem egy A-B napot, de tovább fájt, így ismét beiktattam 5 nap pihenőt. Mondjuk lábedzés ment, mert azt nem érintette. Bekapkodtam 2-3 szem cataflamot. Holnap jár le az öt nap, már nem érzek fájdalmat a könyökömben. Ha holnap és holnap után még mindig fáj valamennyire még jön 5 nap pihi. Tömegből, erőből nem vesztek. Nyár van, úszok, mozgok a pihenőnapon, csak a könyökömre vigyázok, hogy pihenjen

Ha nem pihensz rá időben a sérülésekre, akkor súlyosbodnak és akkor akár hónapokig is állni fogsz.

Remélem nálad nem ez van, nem akarlak ijesztgetni

2017. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!