Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mivel érdemelte ki Cannavaro...

Mivel érdemelte ki Cannavaro az aranylabdát?

Figyelt kérdés
Még elég kicsi voltam akkor és nem is nagyon követtem az eseményeket. Már elképzelhetetlennek tartom, hogy ne egy csatár kapja az aranylabdát, nem ám egy védő. Érdekelne mi volt a legfőbb érv amellett, hogy ő kapta.
2017. szept. 2. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Romario az isten
2017. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cannavaro egész évben stabil jó teljesítményt nyújtott, sőt nem is jó, hanem lenyűgöző teljesítményt. Védő létére a hátán vitte az egész válogatottat is, és így tudták megnyerni a vb-t. Hiába volt védő még látványos is volt amit csinált. Igen ma már nehezen elképzelhető, hogy ne egy támadó nyerje meg a díjat, de akkor még az ő szerencséjére játszott, hogy az akkori sztár támadók közül Ronaldinhonak az ősze elég gyengusra sikeredett ahogy a vb. is, hiába brillírozott tavasszal. Zidane júliusban visszavonult így jelentősen csökkent az esélye fél évvel az aranylabdára. Henry abban az évben nem nyert semmit, ráadásul a BL döntőn több komoly helyzetet is elpuskázott. Persze nem egy meccsen múlik, de ugye az aranylabdánál a komolyabb döntőn lévő teljesítményt mindig jobban nagyító alá teszik. Így nyerte meg Cannavaro szerintem teljesen megérdemeltem, bármennyire is fura :)
2017. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!! :) Mennyivel sűrűbb volt a mezőny Messi és CR előtt.. Shevchenkoról manapság az emberek valószínűleg semmit nem tudnak, pedig ő is nyert. Kíváncsi leszek, hogy kik és mennyit fognak majd nyerni Messiék után.

Nekem meggyőződésem, hogy Neymar nyerni fog. Szerintem Isco is esélyes lenne, ha feljebb játszana a Realban, Gabriel Jesusról Ronaldinho azt mondta, ő lehet az új Messi és ugye Mbappé előtt a jövő, nála még bármi lehet.

Xavi Simonst várom már, hogy felnőttben játszon, de az meg legjobb esetben is 4-,4,5 év. :)

2017. szept. 3. 19:47
 4/4 anonim válasza:

Sokkal több világklasszis volt 10-15 éve.


Gyakorlatilag az egész Francia, Holland válogatott

Olaszoknál : Totti, Del Piero, Pirlo, Maldini, Nesta ...


Figo, Kahn, Ballack, Beckam, Owen, Rivaldo, Ronaldo, Ronaldinho, rengetegen voltak...


Ma már nincs ennyi egyéniség és világklasszis.


Ha CR-t és Messit kivesszük nagyon nincs is olyan hűha nagyszám.


új generációk közül : Neymar kiemelkedik biztos aranyladás lesz.

2017. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!