Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki fogja megnyerni...

Szerintetek ki fogja megnyerni a Fifa aranylabdát Messi, Neymar és Ronaldo közül?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Kleinheisler László
2016. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ronaldo érdemelné meg szerintem. a masik kettö mellett az áll hogy nyertek több mindent idén
2016. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy Ronaldo még nem nyert semmit de hát lehet hogy nem tett olyat amiért kellett volna kapnia
2016. jan. 8. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Messi és Neymar egy szinttel Ronaldo felett játszottak idén, közöttük kell hogy eldőljön.
2016. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem messi egyértelmüen rengeteg goal vágott ő fogja kapni.
2016. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ronaldo egy gólgép, nincsenek nagy meglátásai, nem erős az összjátékban, nagy csapatok ellen nem játszik a legjobb formájában, és nincs benne elég csapatszellem. Ezek Messiben és Neymarban mind megvannak. Ronaldonak minden képessége megvan amit edzeni lehet, azokban szinte tökéletes, de nem játszik közel sem olyan szépen mint a másik kettő, és nem olyan erős a játék előbb említett elemeiben. A két Barca játékos közt kell eldőlnie.
2016. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sorrend szerintem: Messi, Neymar, CR lesz.
2016. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!