Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeptember 4-én vásároltam...

Szeptember 4-én vásároltam jegyet a Hertha-Bayern München mérkőzésre, csak postai átvételes opció volt, de még nem érkezett meg. Vásárolt már valaki ilyen módon jegyet a hivatalos honlapon? Mikor kapta meg?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 08:23
 1/3 anonim válasza:
Én még soha nem rendeltem jegyet csak kettő telefont és azt 24 órán belül kihozták. Lehet amit te rendeltél azért késik mert messze van ahonnan rendelted vagy mert átverés volt az egész.
2017. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hertha hivatalos honlapján vettem, kártyával fizettem. Még 8 nap van a mérkőzésik, lehet, hogy csak ezen a héten kezdték el kiküldeni, nem tudom.
2017. szept. 23. 09:02
 3/3 Tau válasza:
Tudom, már nem aktuális, de érdekelne, hogy megjött-e időben :) Én is most vettem a Bayern honlapján jegyet.
2018. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!