Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy tudok távolról jól...

Bojo_albert kérdése:

Hogy tudok távolról jól kapura lőni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és a fociban egyszerűen nem megy, hogy távolról 10-ből 10-szer kaput találjak és ez idegesít. Mi az a technika, amivel tudnám fejleszteni a lövésemet?

2017. okt. 1. 09:33
 1/4 anonim válasza:
Nincs erre semmilyen betanulható teknika. Gyakorolj sokat és magadtól érezni fogod, hogy kell rúgni, célozni.
2017. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2017. okt. 1. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak a profik se találnak 10/10szer kaput.Max az ilyen Ronaldo-Messi félék, de szerintem még ők se.Néztem Bayern edzés videót,ahol kapura lőttek és kb minden 3. lövés volt olyan ami tényleg nagyon jó.Többi mellé,fölé meg párszor el is törték a labdát.
2017. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem fociztam (laikus vagyok), de rögzített szituációból, középerősen rossz labdaérzékkel is kaput lehet találni, sok gyakorlással.

Nekem a gond a nagy erejű lövésnél lenne. Gondolom ezeket is sokat kell gyakorolni, először rögzítve, majd leadott labdákkal több helyről, oldalról. Akár edzés után otthon is, ha van nagyobb kert.


Egyedül, mozgó labdára, nem tudom, hogy gyakorolsz, de pl. ha van egy fal a közelben, rá rúgod a falra és a visszapattanó labdát próbálod helyezetten a kijelölt kapura lőni. Én így csinálnám.

2017. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!