Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kinek ítélnétek idén,2017-ben...

Kinek ítélnétek idén,2017-ben az aranylabdát?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Németh András
2017. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első :D. Amúgy most lehet meglepő lesz, számomra az volt, h hirtelen ő ugrott be, de én Dybalara gondoltam. Rengeteg jó játékos van, az ezévi szezonba nem épp a legsikeresebb időszakukat futó klubokban, de épp ezért őket azért nem helyezném Dybala elé, mert egy jó formához, a csapatnak is asszisztálni kell, h ott ki tudjon teljesedni az adott játékos. A Juve mondjuk épp egy ilyen csapat, és ott a legjobb talán Dybala volt, főleg ugye az Aranylabda naptári évre vonatkozik, Dybala tavasszal elég szépeket játszott a BLbe már (a tavalyi bajnoki szezonja nem volt akkora kunszt hozzá képest), és most meg bombaformában kezdte a szezont. Ez az éve elég erős lett neki, mondjuk ha inkább támadókba gondolkodunk, talán már inkább neki, mint Griezmannak, Hazardnak... Messinek se volt azért akkora éve, nagyjából egálba vannak sztem. CRnek idén (és az elmúlt egy-két szezonban, és lehet amúgy a továbbiakban is) egy-egy periódusa volt csak kiemelkedőbb.


Akinek talán Dybalanak is jobban odaadnám az Thiago Alcantara, de a BLben nem húzott akkorát a Bayernnel, talán ezért Dybala egy korrektebb választás.

2017. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretem Dybala játékát, de mellette további csak Serie A ászoknak is ott lenne a helyük: Mertens, Džeko, Belotti, Higuain, Insigne... rettenetesen hosszú a sor, jellemzi, hogy az olasz topliga színvonala rakétamódra emelkedik.
2017. okt. 13. 17:32
 4/7 A kérdező kommentje:
#2, tavaly ősszel - úgy ilyentájban - Eden Hazard volt a kedvencem, annak ellenére, hogy nem Chelsea szurkoló vagyok. De a tavaszi formája már pici csalódást okozott nekem, főleg hogy elkezdett látványosan trükközni, szimulálni, bírókat megvezetni, és az ilyen sportszerűtlen magatartást ugyanúgy szívből rühellem, mint a játékvezetői sunyi megalkuvást, a két rivális csapat nem azonos mércéjű fikázását.
2017. okt. 13. 17:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Még hozzáteszem, hogy kőkemény Real szurkoló vagyok, már ami a LaLigá-t illeti, de most Messinek adnám azt a fényes lasztit. Nem tudok betelni a játékával. A nemzeti csapatukat is hogy belőtte Oroszországba! Ez nemcsak egy kalapemelgetést érne.
2017. okt. 13. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:

A Napoli most nagyon összeállt, onnan egy-két nevet lehetne említeni, talán Mertens még inkább, mint Insigne, de ugye a Napoli az, ami egyelőre csak az olasz bajnokságban vitézkedett, és holott, én épp ált. azon az állásponton vagyok, h csak a teljesítményt nézzük, és az hiába kiemelkedő több Napolisnál is, így komolytalannak érzem, ha mondjuk tényleg én, mi rendeznénk egy szavazást és akkor Mertensnek adnánk mondjuk, ő lenne az év legjobb labdarúgója... legyen ott egy top10be, de több ne, ráadásul ugye a Napoliba sok kiváló teljesítmény van, tehát igazán senki se lóg ki felfele a többitől, szóval ugye így már tudniuk és kéne valamit villantani, meg semmi nem indokolja, h valakit kiemeljünk, vagy azt mondhassuk, h ő kiváló, de ha jobb csapatba játszana... akkor már Thiagonál inkább érzem ezt, meg azért a Bayern tényező volt a BLben, most az, h kiestek a későbbi győztes ellen egy szoros csatába még elnézhető.


Dzeko jó, de sztem nem tükrözi a mostani góljai száma azt, h ő hol helyezkedik el a csatárok közt, azért nekem inkább "csak egy jó csatár". Azért sokat kihagy.


Akkor már inkább Belotti, Icardi, de ők meg aztán tényleg ott sincsenek az Európai porondon.


Én egyébként Higuaint kicsit túlértékeltnek tartom, ahogyan Lewandowskit is, tehát kiválóak, de én nem érzem őket a legjobbnak, főleg tavalyi formájuk nem volt a legjobbak közé sorolható.


Az olasz bajnokság tényleg kezd feljönni, de inkább a topcsapatok, ahogy én megfigyeltem, még elég nagy a szórás a bajnokságon belül, a kicsik Európa topbajnokságainak leggyengébbjei közt vannak (még ha belevesszük a Ligue 1t akkor is :D - szóval a tavalyi Palermo, Genoa, Empoli, Pescara...)


Messi egyébként magához képest is talán most még jobb, de azért Barca most az utóbbi 1-2 szezonba nem igazán jó, nem tudom, igazából ezen a szinten nem lehet nagyon dönteni, h ki a jobb, főleg egy egész szezonba... Számomra most így Dybala ugrott be, aztán Thiago Alcantara.

2017. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6, nagyon jó, hozzáértő, szakszerű az értékelésed, mindenben, amit leírtál, egyetértek.

Én olyan kapcsolgatós focirajongó vagyok, a PremierL-ben pár éve a Tottenham a kedvenc (korábban volt az FC Liverpool, vagy a ManU is), az olasz ligában a Napoli, a spanyol Real-t már említettem. Még szívem csücske a brazil Corinthians (csodák csodájára ők most nagyon jól állnak). De nem vagyok fanatikus, már kinőttem abból, hogy beálljak egy Barca vs. Real karmolós cicaharcba. Egyébként Simeone madridi "bandája" előtt is kalapot emelnék, játékosvásárlási bojkottjuk ellenére is annyira-amennyire tudták hozni a kiváló formájukat. A franciákat nem nagyon nézem, nem érdekelnek, csak nagynéha egy-egy PSG összefoglalót, Cavani miatt. A németre nem jut időm, az már dömping lenne.

Amióta a Fradiból menesztették Šestákot, elment Lamah, Ramirez, visszaadták Djuričint..., nincs mit néznem Doll erőlködésein, ótépé-ligát nem is nézek.

A magyar válogatott meg...? Nem pazarolnám rájuk a szót, csak annyit jegyeznék meg, Ancelotti most szabad.

;-D

(Elnézést a nem aranylabdás kitérőért.)

2017. okt. 14. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!