Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az emberek miért nem veszik...

Az emberek miért nem veszik észre, hogy csak kamuból jótékonykodik Cristiano Ronaldo?

Figyelt kérdés

Igazából csak szponzor pénzeket adományozik nyilvánosan szponzorok kérésére, hogy a népszerűségét növeljék Cristiano Ronaldonak!

Amikor "adakozik" akkor mindig sajtó és a média jelenlétében csinálja, egyből nagydobra veri az egészet.

Aki igazán adakozik és szívből az úgy csinálja, hogy senki sem tud róla. Cristiano Ronaldo meg úgy, hogy ,,Nézzétek, adakoztam!"

Biztos jó focista, de sajnos nagyon álszent.



#focista #Ronaldo #kamu #Cristiano Ronaldo #kecsapos köcsög #adakozik
2017. okt. 18. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak úgy szokott adakozni vagy jót tenni, hogy média eseményt is szerveznek köré.

Miért baj, hogy szponzor pénzekből adakozik? Neki az az bevétele. Miből adakozzon?

Szerintem sokkal jobb hely lenne a világ, ha mindenki ennyit adakozna. Nem álszent. Sokan a töredékét sem teszik meg ennek másokért.

Egyébként nem szeretem a focit, nem CR-ot, de ez az egy dolog szimpatikus benne, hogy ő legalább másokkal is foglalkozik.

2017. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem Cristiano Ronaldo nagyon hátsószándékkal teszi ezt.
2017. okt. 18. 09:48
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Irigy vagy?

Egyébként az összes sztár azért adakozik, mert le tudják írni az adójukból. Na ehhez mit szólsz?

2017. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kákán a csomót...

Adott egy világsztár ak8n keresztül milliók folynak jótékony célokra... faxt érdekli, hogy szponzor vagy saját pénz...

2017. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
átlag magyar a buszra várva félrelök minden öreget, szerintem ennél többet tesz
2017. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmondta, hogy azért nincs tetoválása mert rendszeresen ad vért és tetoválással 1 évig nem tehetné. Ezt egy személyes életéről szóló interjúban mondta ami a tévébe se került be, és a saját véréből adományoz nem a szponzorokéból :)
2017. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ez mindegy. Egy kozszereplo azzal, hogy jotekonykodik, vagy csak ugy csinal, mintha jotekonykodna, peldat mutat masoknak. Meg akkor is, ha kamu.
2017. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt a rászorulót, aki kap az adományból, egyáltalán nem érdekli, az adományozó kitől, miért kapta a pénzt.

Ha nem "kamuzna", a szponzoroknál maradna a pénz, a rászorulóknak felkopna az álla.

Te nagyobb embernek tartanád, ha nem tenné?

2017. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze le is nyúlhatná :)
2017. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Ezt nem tudom, de ezt a hozzáállást, h az "átlag magyar fellöki az öreget a buszra várva" annyira sötétségnek tartom. Meg, h irigy vagy, meg ő annál biztos többet tesz. Könyörgöm, ne legyünk már ennyire agymosottak, h egy több milliárdot kereső világsztár, a világ egyik elsőszámú csillagának az életét hasonlítjuk az átlag magyaréhoz, aki örül, h kinyögi az albérletet :D. Miből kéne adakoznia? Na, és pont ezért adakozik CR7, mert többet nyer vele, úgy is annyi pénze van, amennyit el se tud költeni, amennyit széjjeldob azt abszolút nem érzi meg, viszont az ő népszerűsége, brandje, marketingértéke ezzel is növekszik, mert a sok ilyen szűklátókörű embernek kivívja ezzel a tiszteletét, és jön a respect, meg, h hú, ő akar segíteni a világon :D. Persze :D. Nekem ott kezdődik, h valaki akar segíteni a világon, ha nem a keresetének a töredékét, pár százalékát, vagy annyit se fordítja jótékony célokra, hanem a túlnyomó többségét, mivel ennyi pénzből konkrétan meg lehet változtatni a világot, nem mondom, h egyedül megszüntetné az éhezést, de nagyon komoly befolyása van, és rengeteg pénze, úgyhogy ha valóban segíteni akarna a világon, akkor többet tenne. Persze nem mondom, h ő akkor mekkora k*cs*g h nem tesz többet, mert gondolom, h a mindent fekete-fehéren látó emberek most rögtön ezt gondolják, az ő pénze, ő dolga, h mit tesz vele, de kalapot biztos nem emelek ezért előtte, nem akar ő többet tenni a világért, mint egy átlagember, persze vannak, akik ennyi pénzzel még jobban sz*rnának a világra, hozzájuk képest CR egy rendes, jólelkű kölyök, de viszont annál sokkal hiúbb, nárcisztikusabb. A tettei mögé is kell nézni, azért ő saját maga, és ez a CR7ség mindig sokkal előrébb van, ennélfogva inkább arról szól a dolog, mint az önzetlen jótettről, persze, biztos nem bánja, h segíthet, ettől még jobban elalél saját magától, mivel imád fürödni a saját nagyszerűségében :D. Mindenesetre, ha nem méregdrága karórákat, és sportautókat vásárolgatna, amit utána szanaszét zúz, akkor hihető lenne, h ő tényleg segíteni akar a világon :D.


De ez van kérdező, az átlagembereket az orruknál fogva vezetik, ne csodálkozz, h fenntartható ez a rendszer és társadalmi forma, sőt, még ők maguk nézik az agypusztító műsorokat, zabálják a propagandát, majd vidáman mennek szavazni a legnagyobb rablókra, újra meg újra megválasztják őket. De nem akarok jobban elkanyarodni :D.

2017. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!