Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tenisz, kézilabda jó sport?

Tenisz, kézilabda jó sport?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves fiú vagyok, 2 évig úsztam, és 1 évig kickboxoltam. Most gondolkoznék egy új sporton, úszással/box-szal nem nagyon szeretnék tovább foglalkozni. A teniszt és a kézilabdát céloztam meg, vélemények?

2017. nov. 2. 17:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ember, boxoltál már? Vagy csak idejöttél szarni? ;)
2017. nov. 5. 12:13
 12/13 anonim válasza:
Ha azt hiszed hogy a kickbox meg társai a kemény sport, akkor menj el egy kicsit spinningre, aztán tavasszal Cross Country mountainbikeozni, és hidd el hogy keményebb lesz mint bármi amit eddig csináltál volna. Ja és elég jól kinéző dolgokat is el lehet érni egy idő után, pl. ha áttérsz downhillre, vagy elkezdesz trükközni mint ahogy ebben a videóban látod [link] . Nagyon jó sportok vannak, nem kell a legnépszerűbbeket kiszemelned.
2017. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazából még BMX-eznék szívesen.
2017. nov. 6. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!