Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Álmom megvalósulhat?

Álmom megvalósulhat?

Figyelt kérdés
én már régóta focizgatok, de sajnos nem játszok csapatba csak a benevezésesekre szoktam játszani... és sokak szerint nagyon profi vagyok fociban... és nekem az a célom hogy egyszer valaha játszok manchester unitedben vagy bármilyen külföldi klubcsapatban 22 éves vagyok és van-e esélyem?
2010. máj. 30. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túlzottam jártas a fociban, és megbántani sem akarlak, de aki ilyen nagy csapatokban játszik, az kicsi gyerekkora óta focizik, természetesen csapatban, tehetséggondozáson vesz részt stb. Ezzel arra célzok, hogy te már egy kicsit túlkoros vagy ahhoz, hogy felfedezzenek. De ne legyen igazam, és teljesüljön az álmod!
2010. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igaz h már kisgyerekkoromban kellett volna kezdeni... de azért köszönöm;:)
2010. máj. 30. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen elit klubban nem is, Magyarországon sok olyan amatőrebb csapat van a BLSZ-ben, ahol simán elfocizgathatnál, és onnan felkerülhetnél a magyar NB3-NB2-be. Sok sikert. Én ugyanígy vagyok 17 évesen.
2010. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 17 vagyok. Kábé 1 hónapja döntöttem úgy véglegesen, hogy ezzel akarom keresni a kenyerem, több fizetésről szóló cikket olvasva kaptam ezt a motivációt :D

Én a következő szezonba akrok elkezdeni valami utánpótlás csapatba játszani. Külföldön szeretnék játszani, de elég lenne a másodosztály is kezdésnek :)

De ahogy olvasom te már most jól játszol, szerintem menj el a városi csapthoz, ottvagy pár edzésen és ha jól tolod akkor leigazolnak. igy ki tudod próbálni magad :)

Szerintem még van esélyed, nézzük példának Diego Militot, 30 évesen került nagy csapatba és duplázott a BL döntőbe :D

2010. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszön szépen a válaszokat... én is ugyanígy gondoltam h nem a kor számit hanem a tehetség.. szval hamarosan belekezdek..;:)
2010. jún. 1. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én se akarlak megbántani, de nem sok esélyt látok rá, főleg ha semmilyen szinten nem focizol klubban, ugyanis olyan 14-15 korban tanítják az alap taktikai dolgokat, amik nagyon fontosak később, így 22 évesen már igen nagy a lemaradásod.
2010. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne add fel.Luca Toni ilyenkor még nem is focizott aranycipőslett.Jan Koller cseh 5. ligában nyomta cseh csúcstartó.Tudod tintahal ért be elsőnek a remény hal meg utoljára
2010. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!