Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik sport lenne a jobb?

Melyik sport lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyerekkorom óta sportolok, jelenleg kondizok, járok futni és úszni 19 éves vagyok 198cm 95kg.. szeretnék újra sportolni valami csapatban, ahol még kisebb-nagyobb eredményeket érhetek el...

Kézilabda, kosárlabda vagy vízilabda (hosszabb-rövidebb ideig mindegyikre jártam akár általános iskolás korom óta..)melyiknél lenne nagyobb esélyem eljutni mondjuk egy NB2-es szintig vagy talán feljebb is?! Vagy már nagyon elkéstem?!

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. dec. 20. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
+ esetleg ha más sportot is tudnátok ajánlani, ahol kihasználhatnám az adottságaimat és még valamennyire "komoly" szinten is játszhatnék azt megköszönöm!
2017. dec. 20. 21:07
 2/4 Topi40 válasza:
Kosárlabda az tényleg jó lenne neked. Viszont a focihoz is lehetne közöd elvégre 198cm magas vagy. Kapusnak kiváló lennél, csak ugye ott meg kell tanulni vetődni stb.. Ha van ismerősöd, aki játszik csapatnál, akkor szólj neki, hogy ajánljon be téged. Hátha sikerül.
2017. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kézilabdázz a magasságod nagyon jo hozza

Vagy kosarazz

2017. dec. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyértelműen neked kosárlabdáznod kell! 198cm 95 kg. Az pont jó a kosárlabdához.
2018. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!