Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet birni ekkora...

Hogy lehet birni ekkora terhelest sz NBAben?

Figyelt kérdés
Hogy birjak sz NBA jatekodok fizikailag foleg azok akik 40 perceket jatszanak hogy egy heten 3-4 meccset jatszanak? Ha hazai az osszes akkor talan lehet is birni de mikor amerika egyik felebol a masikba utazol repulout meg az idoeltolodas hogy nem visel meg annyira hogy ne tudj jol jatszani mert a sztarok igy atlagolnak 30pont kozeleben. Tudom hogy hasznalnak nem teljesen legalis dolgokat is. De akkor is hogy birjak?

2018. jan. 21. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Időeltolódás azért nem viseli meg őket mert nem alszanak a városban + 2-3 h időeltolódás az semmi. Mennek, lenyomnak egy meccset, jönnek vissza. Magán repülővel mennek, még az sincs, h a buszozás fárasztja őket. Pár óra alatt ott vannak, repülő kényelmes, tágas. Ilyen kapszulákat szednek, hogy minden este ugyanannyit aludjanak ( úgy tudom 10 óra), beveszik, elalszanak, és reggel kelnek, nyugodtan, kipihenten. Nekik a meccsek a legkevesebb, edzéseik kb 8-10 h/nap, ahhoz képest egy meccs semmi. Szoval érted. Egy meccs nekik nem olyan megterhelő, mint egy edzés...

Remélem segítettem 😁

2018. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+ olyan étrendjük van, h a szavad eláll. Mindenkinek személyesen ki van számolva, mit ehet, és mikor. Jah és nem utolsó sorban, a világ legjobb játékosairól beszélünk 😉
2018. jan. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!