Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi történik akkor, ha a...

Mi történik akkor, ha a Tippmixemen törlődik egy meccs?

Figyelt kérdés
Sziasztok gyerekik! Ma (01.24.) megtettem Tippszmikszen a Darmstadt - Kaiserslautern mérkőzést, amelyet azonban töröltek! Egyébként pedig nyertem tippmixen (azokután, hogy 3 szelvény vásárlással ezelőtt 25!!!-ször elbuktam a zsém, ami szerintem új Guinness-rekord)! Ebben az esetben 1,00-n csak kajak 48 óra múlva váltja vissza a pult mögé beépített lottozós néni a szelvényem? Jó lenne mihamarabb, mert nem akarok pénzt kérni anyától! Hát ennyi!

#Tippmix #törölt meccs #pultos néni
2018. jan. 24. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

1, 48 óra kell mivel ez a tippmix szabályzata

2, nem a pult mögötti hölgy írja a szabályokat, ha nem tartja be őket akkor kirúgják, felesleges szidni

3, ha anyukádtól kell kérni pénzt 2 napra akkor elég sok problémád van, kezdve hogy 18 alatt nem is játszhatnál

2018. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. Akkor jól tudtam, hogy 48 órát kell várni a szelcsi-belcsim visszaváltásáig! (Egyébként a 48 óra tényleg fenyegetőbben hangzik, mint az hogy: 2 nap) Heha!

2. Nem is panaszkodtam arra, hogy a lottozós néni nem adja ki azt a "nyereményem", és tudtam, hogy nem ő írja a szabályokat, nem úgy mint matek órán a logaritmikus egyenleteket!

4. Hopp, kimaradt a hármas pont!

6. Attól még, hogy elmúltam 18 éves (legalábbis kívülről), még kérhetek money-t anyától, mivel csak 19 esztendős vagyok, habár lelki életkorom sacc per 8-10 körül mozog! Amúgy meg Ukrajnában bármilyen személyit lehet csináltatni! De ez nem is érdekes, a lényeg, hogy mostmár tudom, hogy az orvosi rendelői feeling-hez hasonlóan most is várnom kell a szelvényemre!

2018. jan. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!