Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen alakformáló gyakorlatok...

Milyen alakformáló gyakorlatokat ajánlanátok lánynak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,171cm/54kg. Nincs bajom az alakommal, de egy kicsit formálni szeretném a fenekemet,derekamat, és a combomat. A tél folyamán nem sokat edzettem,(néhány felülés, síelés,..)de most nyárra mindenképp jó alakot szeretnék!!És az is a problémám, h gyenge vagyok....pl:anyunak segítek cipekedni,amit ő simán elbír azon én már erőlködök..ezt cikinek tartom, mert szeretnék segíteni és sokszor azt mondják h ezt most ne cipeljem mert nehéz...meg stb:(nem akarok kigyúrt állat lenni,de azért v.mi erő jól jönne:D Télen taposógéppel és súlyzópaddal edzettem mikor volt időm!(bár túlzásba nem vittem) v.mi otthon végezhető gyakorlatsort légyszii!!! biciklizni szoktunk menni csajokkal,sajnos nem sok sportolási lehetőség van a környéken. linkeknek is örülnék
2010. jún. 6. 18:56
 1/4 clint ***** válasza:
A bicaj az jó, csak állva csináld ne ülj rá, úgy jobban formálja a feneked.. Lépcsőzhetsz is ha tudsz.
2010. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pinatárogatás
2010. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meny szarni.
2010. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi!!! bicajozni szeretek, lépcsőzést majd kipróbálom:)

2.és3. válaszolónak csak ennyi: primitív barmok....

2010. jún. 9. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!