Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabda fanok! Mi a vélemény...

Kézilabda fanok! Mi a véleményetek a Veszprémbe igazolt Petar Nenadicról?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sok kihagyott helyzete volt az eddigi pár meccsén, de nyilván bele kell rázódni ebbe. Egyébként technikás játékosnak gondolom, egész jó beadásai vannak beállósnak. Vannak sajat elképzelései, amiket még az eb-n láttam a válogatottban. Úgy vettem észre ezeket is próbalja itt játszani több-kevesebb sikerrel. Ti mit gondoltok az eddigi játékáról? Láttam néhány videót, eléggé bent van a balhékban is, de talán ez nem annyira hátrány, ha tud bizonyítani. Mit gondoltok, szerintetek jó igazolás volt Vranjes részéről?

#kézilabda #Veszprém #handball #vranjes #petar nenadic
2018. febr. 18. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem olyan nagy játékos, mint amilyennek beállítják. Nem véletlenül „csak” a Füchse Berlinben játszott. Előtte sem játszott sokáig komoly csapatokban.


Jamali eddig azért nem játszott, mert nem szokott össze a társakkal.

Nenadicnak ez sikerült 1-2 hét alatt. Legalábbis én gondolom, ha ha már ő játszik balátlövőben Ilic cseréjeként.


Szóval Vranjes is eléggé érdekesen indokolja a dolgokat. Nem vagyok vele megelégedve.

2018. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem jo kis jatekos.. Bar egy Lekai szintet nem er el.. Majd belerazodik.
2018. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát most már így több idő elteltével szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy az eddigi egyik legrosszabb igazolása volt a Veszprémnek, arról nem is beszélve, hogy horribilis összeget fizettek érte - 1 millió eurót, de összehasonlításképp azért érdemes megemlíteni, hogy Pálmarssonért pedig a Barcelona 700 ezer eurót fizetett, és had ne firtassam a két játékos közti különbséget :-(

[link]


Nenadictól megvált régebben már a Szeged is, nem került nagyon neves csapatokhoz, Wisla Plock, Füchse Berlin...

Sajnos a játékán érződik, hogy önbizalomhiánnyal küszködik, és sokszor még hiányzik a csapattársakkal való összeszokottság is, de nem is ezek a legnagyobb problémák. Nem tartom jó játékosnak. Ezeket a sorokat a Veszprém-Celje meccs után írom, és hogy ne is hozzak nagyon távoli példát; Vranjes becserélte őt az első félidő második részében, de nyugodtan mondhatjuk, hogy csakis rossz megoldásai voltak, a játéka hátráltatta a Veszprémet, ha jól emlékszem 3-4 labdát is bagatel módon eladott. Ez még a Celje ellen is megengedhetetlen, le is cserélték rövid időn belül, utána a meccs további részében egyáltalán nem is lépett pályára. Vranjes még próbál neki bizalmat szavazni (hiszen egy olyan játékost, akit ennyi pénzért vásároltak, durva lenne még csak pályára sem állítani), de lássuk be, nem való a Veszprémbe, nem hozza még a minimális elvárt szintet sem.


A Veszprém legutóbbi igazolásai úgy érzem, hogy nem hogy erősítenék az együttest, hanem épp az ellenkezője történik. Accambrayról ne is beszéljünk... Amikor Tonessen érkezett a Veszprémbe, nekem akkor is volt hiányérzetem, valahogy úgy érzem, nem lesz megfelelő utódja Nagy Lacinak. Hiszen lássuk be, ő is kezd kiöregedni, szerintem ha azt mondom 2 éve van hátra a profi kézilabdázásban játékosként, lehet sokat mondok. Emellett pl. Ilic is pályafutása végén jár, de mégis még mindig alapember a Veszprémben. Nagyon nehéz lesz őket pótolni. Ha nem sikerül, akkor a Veszprém néhány éven belül nem lesz ott Európa topcsapatai között.

2018. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nos igen, én is így látom. Sőt, volt szerencsém a hétvégén élőben végignézni a kínlódását. A legnagyobb baj, hogy egy-egy faultnál szörnyen hanyatt vágja magát és még tovább hömpölyög két métert, így esély sincs visszaérni... Ezek az állandó szinészkedések a bíróknak is feltűnnek, így persze, hogy nem fújják be a szabálytalanságot ilyen látványos eséseknél. És igen, szinte évente klubbokat vált, valahogy sehol nem gyökerez le. Nála még a fiatal magyar játékosok is jobban játszanának gyorsaság ide vagy oda, inkább legyenek lassabbak, de nem pontatlanok. Még mindig úgy gondolom, hogy a beadásai jók, de azzal nem sokra megyünk, ha a bl-ben nem vagy alig lő gólt.

A másik, ami feltűnt, hogy szerintem hamar elszáll az agya. A flensburgi meccsen ráesett a combjára, lement a kispadra, odament hozzá az egyik gyúró gondolom segíteni, de ő éppen magát nyugtatgatta, mert felment benne a pumpa. Ez a videón a háttérben jól látszik, elég érdekes látványt nyújt.

Tonnesen szerintem mondjuk jó igazolás, Nenadichoz képest biztosan. :D De ne féljünk, ma jelentették be, hogy jöna dán lövő, Rasmus Lauge Schmidt.

2018. márc. 5. 16:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Úristen, most olvasom, hogy kettő és fél évre, most ez komoly?
2018. márc. 5. 16:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, annak nagyon örülök, hogy Lauge jön, ezt most tudtam meg tőled!!! Fiatal, tehetséges, pont egy ilyen játékosra van szüksége a Veszprémnek!!!


És ugye Toft Hansen is nyártól a Veszprémben folytatja pályafutását, ennek is örülök. Nem is igazán a támadó játékunkat fogja szerintem erősíteni, hanem inkább a védekezést (bár tegyük hozzá, hogy a Veszprémnek a védekezéssel nem nagyon vannak problémái, az egyik legjobban védekező csapat a BL mezőnyben). Továbbá beállós poszton én úgy érzem nincsenek bajok, ott van Nilsson, Blagotinsek, mindkettejük kiváló, megbízható beállós. Fontos posztokon, mint pl. irányítóban viszont kellene az erősítés. Ezzel nem Léka teljesítményét kritizálom, hiszen vele maximálisan meg lehetünk elégedve, igaz mostanában kissé visszaesett a teljesítménye, de ettől még az egyik, ha nem a legfontosabb játékosa a Veszprémnek. Viszont sokszor kénytelen végigjátszani egy-egy meccset, ami valljuk be, elég megterhelő lehet a számára, hiába fiatal és motivált játékos, kellene valaki, aki helyettesíteni tudná (sajnos erre nem alkalmas Nenadic, Győri pedig még kissé tapasztalatlan ehhez a feladathoz). Emlékszem, mikor Pálmarsson még a Veszprémben játszott, akkor Lékai inkább amolyan kiegészítő játékos volt, szerintem az az időszak volt a legjobb, már ami a Veszprém játékát, teljesítményét illeti.

2018. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerződések alapján úgy néz ki, hogy a 2019-2020-as szezonban lesz 5 irányító: Lékai, Győri, Nenadic, Mahé, Lauge Schmidt. Ennek mi értelme?

Győrit biztos kölcsönadják, Nenadicot meg elküldik? Akkor miért vásárolták ki félmillió euróért, és kötöttek vele 2,5 éves szerződést?


Össze-vissza igazol a Veszprém.


Ilicnek nincs cseréje, mert Jamali nem kapja meg a bizalmat, hogy miért, az rejtély. Az elmúlt 2 BL szezonban 119 gólt dobott összesen, tehát tud játszani.

Miért nem igazolják le Borozant a Varadarból?


Tönnésen sem fogja megváltani a világot, nem olyan nagy játékos véleményem szerint. Tehát kell valaki Nagy Laci helyett is.

Az mint látható, pénz nem számít. Vegyék meg Memet a Barcelonából. Brutális az az ember. Szerintem az új Lazarov.

2018. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Borozan most hosszabbított szerződést 2021-ig. Vranjes azzal érvvel, hogy Jamali nem elég gyors és védekezésben sem a legjobb. Győrinek most kiesett majdnem az egész szezon, na meg ugye ott van Accambray is, bár vele kapcsolatban is vannak kétségeim annak ellenében, hogy a PSG-ben játszott. Bár nem értem, mert ő aztán nem nagyon mondható gyorsnak, szóval itt kicsit borul a taktika. Azt se felejtsük el, hogy jön Manuel Štrlek. Most akkor Ugaldet fogja kiszorítani? Ha jól tudom, neki idén lejár és nem hosszabbított. :/ Ő vele mi lesz?

Vagy lehet azért kell ennyi ember, mert V. a SEHA ligában is indulni akar?

2018. márc. 7. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Accambray annyira játszott a PSG-ben, hogy az utolsó 2 szezonban 6 gólt dobott a BL-ben. Ő egy kiégett játékos, hatalmas hiba volt a leigazolása.


Vardar gyakorlatilag szétesik, nem akarok elhinni, hogy Borozan elé nem tudtak volna tenni egy olyan szerződést, ami Veszprémbe csalja.


Ugalde távozik, s ezzel a 4 szélsővel szerintem Veszprémben lesz a legerősebb a szélső pozíció.


Tönnesen tipikus cserejátékos, ő szerintem sosem fogja a hátán vinni a csapatát. Véleményem szerint Memet kellene megszerezni a Barcelonából. Bár ha ő eligazol, akkor valószínűleg a PSG-be megy majd.


Nem mondták, hogy indulnak a SEHA-ban, ami szerintem felesleges is, mert sokat kell utazni.

2018. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor végülis mindene van a Veszprémnek, csak egy jó lövő hiányzik Nagy Laci helyére. (Nem tudom, meddig fog maradni, de ha jól tudom hamarosan lejár a szerződése.) Ugaldet viszont sajnálom nagyon... :/
2018. márc. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!