Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek idén ki nyeri meg...

Szerintetek idén ki nyeri meg a Bajnokok Ligáját és miért?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 21:02
 1/5 NorbertDahlgren ***** válasza:
Szerintem a Bayern. Talán nem a világ legerősebb csapata, bár szerintem ilyen nincs is, hogy a világ legerősebb csapata. De mindenesetre iszonyat erős gárda, agilis, rákényszeríti az akaratát az ellenfeleire, kíméletlenül megbünteti a hibákat, kihasználja a helyzeteit. A játékosok fejében minden rendben van, nincsenek elszállva maguktól, csapatjátékos mindenki. Én ekkora fegyelmet ami ott van más csapatnál nem láttam még. Max a német válogatottnál, de az más... És hát Heynckes visszatért, az különösen jót tett nekik.
2018. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de idén el tudok képzelni akár angol győzelmet is. Legalábbis, eddig nagyon jól állnak, simán lehet a 8 között akár 4 angol klub is.
2018. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lio77 ***** válasza:
Jelenlegi formák alapján a City,de a Real,Bayern,Barca esetében meg ott a rutin,szóval szerintem ezek közül a csapatok közül valaki.
2018. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Még szép, hogy a Liverpool! Azért, mert nagyon együtt vannak, és a Mane-Firmino-Salah trió "foghatatlan"!

YNWA!

2018. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Real Madrid megint vagy a Liverpool. Előbbi még mindig a legjobb, ha nem fújják el a meccseiket és követik Zidane utasításait. Utóbbi meg a régi szép időket idézve gyors, technikás, 3 mp alatt a saját tizenhatosuktól az ellenfél kapujánál vannak és be is verik.
2018. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!