Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek lesz bármi esélye...

Szerintetek lesz bármi esélye a PSG-nek a Real ellen Neymar nélkül?

Figyelt kérdés
Még ha nem is egy emberek múlik, de Neymar rengeteget számít.
2018. febr. 27. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Neymarral se nagyon lenne esélyük a Real ellen. Messze vannak a párizsiak a Real szintjétől, hiába hitték azt, hogy Neymar megnyer nekik majd mindent.
2018. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy nem sok, de elnézve a Real bajnoki szereplését.. semmit sem tartok kizártnak.
2018. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Neymarral úgy gondoltam, hogy a PSG győzelme szinte biztosra vehető, hiszen 3:1-nél muszáj támadni, biztosan oda is fogják magukat tenni. A kérdés nálam csak az (volt), hogy továbbjutást érő győzelmet érnek-e el vagy sem. De Neymar nélkül nem hiszem én sem, hogy kiejtenék a Realt.

Az pedig, hogy nincsenek egy szinten marhaság!

Láttad a meccset?

Oké, a végeredmény alapján jutnak tovább, de nyerhetett is volna a PSG, ha szerencsésebbek. Simán egy szinten vannak a Reallal, ne a végeredményre hagyatkozz.

2018. febr. 27. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek egy szinten a Reallal bármennyire is próbálod ezt hangoztatni. Real fényévekkel messzebb van tőlük, még ebben a bukdácsolós időszakban is egyetlen egy gólt tudott a PSG rúgni nekik.
2018. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fogalmad nincs az egészről. Szerintem nem láttad az első meccset vagy csak elfogult vagy és hajtogatod a magadét.
2018. febr. 28. 10:14
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Láttam az első meccset, így hiába pattogsz, mint focilabda a pályán. PSG baromira messze van a Real szintjétől. Még ezt a gyengélkedő, bukdácsoló Real-t se tudták legyőzni az első meccsen, még 3 gólt is kaptak tőlük, míg ők csak 1-et tudtak a Realnak. Tetszik, nem tetszik még sokat kell fejlődnie a PSG-nek, mert még most megtehetik, később bedől Qatar nem lesz ennyi pénzük.
2018. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne, ha a Leganes ki tudta verni őket a kupából, a bajnoksagban meg az Atletico is 7 ponttal van előttük(a Barcát már nem is látják), akkor ez sem elképzelhetetlen. 90 perc alatt, bármi megtörténhet és egy 2- 0 , vagy 3-1 és hosszabbítás, egyáltalán nem képtelenség. Pláne ha Ronaldo is rossz napot fog ki. Ennek ellenére az egyértelmű, hogy a Real az esélyesebb, de ha az ember elfogulatlan, akkor szó nincs arról, hogy a PSG esélytelen lenne.
2018. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7-es, Igen erről beszélek én is. A korábbi kommentelő nem tudom mit él át. Fogalma nincs a labdarúgásról, de mondogatja a butaságait, mert ő nagy madridista..

Attól még, hogy valaki szurkol egy csapatnak nem kell vaknak lenni.

Aki látta az első mérkőzést az pontosan tudja jól, hogy a Real összeteheti a két kezét, hogy 3:1 lett a vége.

Baromi sajnálom, hogy Neymar lesérült, de nagyon remélem, hogy a Realosok így is a fejüket fogják majd a meccs után, bármi is legyen a vége. Olyan nagy arcuk lett, amióta megvédték a címüket...

2018. márc. 1. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne zavarjon, hogy az egész spanyol bajnokságot utálom, így kicsit érdekes lenne, ha Real drukker lennék. :D Valaki nem a te véleményedet osztja, az egyből tuti a másik csapat drukkere, értem. :D
2018. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a real egy fos idén. Sztárjai öregek. Zidane pedig nem tud mit kezdeni a helyzettel.


Bőven van esély, a győzelemre, de a továbbjutásra szerintem nagyon kevés. Elcseszték az első meccsen. Szerintem sok a 2 gólos hátrány.

2018. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!