Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van egy kis problémám ugyanis...

Van egy kis problémám ugyanis most megye 3 ba játszok de u 14 nb2 be is játszodtam már de az a helyzet hogy össze kell hogy szedjem magam ugyanis jövőre u 15 nb2 be (kell) játszanom?

Figyelt kérdés
Na és azért kérek tőletek segitséget mert eléggé levagyok maradva fizikailag pl (hamarabb elfáradok lassab vagyok) tudtok tippeket adni hogyan fejlesszem a gyorsaságomat meg hogy tovább bírjak játszani?illetve milyen gyakorlatokat csináljak?

2018. máj. 3. 21:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam nem megye 3 hanem megye1
2018. máj. 3. 21:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Csináld azt mint a Tour győztes! Ha befulladsz futás után, kérjél papírt terheléses asztmáról és olyan bitang gyóygszereket kapsz hogy még a 80. percben is tudsz futni. Csak a szövetségnek kell lejelentened a gyóygszereket!
2018. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!