Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyi esélyem van hogy...

Mennyi esélyem van hogy aránylag jó focista legyek ha későn kezdem el?

Figyelt kérdés

Tehát nem akarok valami hatalmas nagy világsztár lenni de szeretnék olyan jó lenni mint a bátyám a faluba játszik a csapatba és mostanában voltam megnézni a meccseit és megkedveltem a focit régen azt mondtam hogy nem szeretek focizni mert a bátyám jobb volt nálam és ráfogtam arra hogy rossz a szemem meg minden és feladtam és igazából apám és a testvérei is nagyon jó focisták voltak de mind 6-8 évesen kezdték ahogy a bátyám is és én most 15 leszek fél év múlva de szeretnék én is jó focista lenni most jön a nyár rengeteg szabadidőm lenne akár napi 5-6 órát is tudnék itthon gyakorolni van labdám is meg türelmem is.

Ha kitartóan edzenék egész nyáron akkor lehetséges hogy őszre elérek egy olyan szintet hogy az edző a meccsre elvigyen és akár 30 perceket is játsszak?



2018. máj. 12. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd meg a bátyád , hogy szóljon az érdekedbe igazoljon le az adott csapat ifibe ott eljátszogathatsz és nemkell napi 6 órát gyakorolni
2018. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul tettem fel a kérdést. Az itthoni edzésnek annyi lenne a lényege hogy a labdakezelésbe passzolás rugás stb be kicsit behozzam a lemaradást azokkal szembe akik 8-10 éve fociznak.
2018. máj. 13. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!