Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mire lehet vélni Loris Karius...

Mire lehet vélni Loris Karius tegnapi teljesítményét?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen, hogy nem is csak egy potyát kapott, hanem kettőt, de nem is kicsiket.

Ez a nyomásra vezethető vissza vagy mégis mire?

Egy ilyen fontos meccs, és két ekkora hiba után mi lesz vele?

Ez örökre rányomja a bélyeget a karrierjére?



2018. máj. 27. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hagyjuk, valószínű a nyomás, de aki nem bírja a stresszt, az ne jelentkezzen a döntőbe kapusnak/játékosnak.


Ez elég nagy hiba volt, gyakorlatilag miatta kapott ki a Pool.

2018. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
#1: Jogos, de idáig nem nagyon volt ekkora téttel járó meccse, ahol ez kiderülhetett volna. Hát, most kiderült, elég látványosan.
2018. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"Ez örökre rányomja a belyeget a karrierjére?" Azt hiszem, igen. BL- döntőben ket ilyen gólt nem lehet beszedni. Illetve be lehet, de ezután, melyik "nagycsapat" trénere bízna meg benne? Szerintem, Liverpoolban sem lesz maradása.
2018. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi volt az oka, de azt hiszem, "helyet követel" maganak ezen a listán: [link]
2018. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hmm... Csak sajnálni tudom. Ahogy látom az emberek már egyáltalán nem olyan primitív felfogásúak, és sokkal inkább megértőbben vele. Azonban attól, hogy nem szidják-szapulják még mindig azt gondolják, és azt is fogják, hogy nem egy világklasszis szint, olyan akire minden csapat vágyik. E tény tudata pedig szörnyű érzés. Szerintem ettől még az is jobb volna ha most mindenki elmondaná mindennek, és ezzel el is felejtené mindenki, nem lenne tovább jelentősége.
2018. máj. 27. 21:33
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Én kicsit se sajnálom,se Kariust, se a Liverpoolt.Kariusnak nem ez volt az első ilyen meccse ahol potyázik,de hát ha Klopp ilyen hülye hogy ilyen kapust rak be....A Liverpoolt meg annyira se tudom sajnálni,egy nagy sz@r az a csapat,kizárolag Salah-nak köszönhetik hogy eljutottak a döntőbe.Meg is látszott rajtuk hogy nincs a pályán,találtak egy gólt és ennyi.A Madrid teljesen megérdemelten nyert,igazságtalan is lett volna ha a Liverpool nyert volna,nem nagyon tudom sokra értékelni az olyan csapatokat amelyek egy játékosra építenek.

Szóval nem lepet meg Kariusnak a bénázása,illetve hogy a Liverpool Salah nélkül semmit nem ér....

2018. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Máskor is követett már el ekkora hibákat?

Most csak kimondottam ezért a kettőért szerintem még nem lehet rossznak nevezni, vagy rásütni, hogy jobb ha abbahagyja stb.

Tény, hogy Salah-nak sokat köszönhetnek, de egy fecske nem csinál nyarat. Szerintem a döntőig, hogy eljutottak ugyanúgy szükség volt az egész csapatra.

2018. máj. 28. 12:16
 8/16 anonim ***** válasza:
#7: Abbahagynia, nem kell persze, de azért nem hiszem, hogy sok lehetősége lesz még Liverpoolban bizonyítani. Ez a BL- döntő szerintem, nagy "léket ütött" a karrierjén. Nehéz lesz ilyen szintű klubban vedenie meg, mint a Liverpool.
2018. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont hogy maradni fog a Poolban. Nem egy világklasszis kapus, de stabil volt egész szezonban, 1 meccsen kijött rajta, ez pont a BL döntő volt amihez hozzátett még a nyomás is a tét miatt. De az egész BL alatt elődöntőben is stabilan, jól védett.

Ter Stegen is hibázott hatalmasakat, (bár nem ilyen nagy téttel bíró meccsen), mégis megadta neki a lehetőséget a Barca, aztán most meg szárnyal.

2018. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyébként 6-os, szerintem ebben a formában ez nem igaz, hogy Salah nélkül semmit nem ér a Pool, de a BL döntőben nagyon benne bízott az egész csapat, tudták hogy egyénileg nem tudják felvenni a versenyt a Madriddal, Salahban bíztak, aki a meccs elején lesérül, ezekután szerintem morálisan teljesen összezuhantak. Lehetett látni hogy miután Salah lesérült egyszerűen meghalt a Liverpool támadósora, pedig azért van ott egy Firmino és egy Mané akik szintén nagyon jó játékosok, és tudnak érvényesülni önmagukban is.
2018. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!