Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mire lehet vélni Loris Karius...

Mire lehet vélni Loris Karius tegnapi teljesítményét?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen, hogy nem is csak egy potyát kapott, hanem kettőt, de nem is kicsiket.

Ez a nyomásra vezethető vissza vagy mégis mire?

Egy ilyen fontos meccs, és két ekkora hiba után mi lesz vele?

Ez örökre rányomja a bélyeget a karrierjére?



2018. máj. 27. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#Hát, lehet, idővel kiderül. Én mindenesetre, inkább arra tippelek, hogy nem sokáig marad Liverpoolban és gyengébb csapatban köt ki. Azt persze nem mondom, hogy nem lehet számára "visszaút", de ha lesz id, időbe fog telni.
2018. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt az egészet, nem miatta ment el a meccs bárhogy próbálják őt beállítani bűnbaknak. Ott cseszték el az egészet, hogy túlságosan Szalahra támaszkodtak. Tudhatták, hogy Ramos úgyis leséríti, mivel neki ez a feladata a Realban.

Az esetről meg annyit, hogy azon el kell gondolkodnia, ha már a Judosok is beszólnak az UEFAnak.

2018. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: Azért bármennyire is Szalahra tamaszkodtak, két ilyen potyagól után, nehéz azt mondani, hogy nem rajta ment el a meccs.
2018. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Összességében, hogy látjátok egy év elteltével Kariust?
2019. máj. 16. 22:30
 15/16 anonim válasza:
Szerintem már nem lesz Liverpool szintű csapatban. Besiktas szintű csapatokban lesz. Kíváncsi vagyok Alisson mit fog teljesíteni a mostani döntőn.
2019. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem Alisson egyértelmű előrelépés, de ő sem egy életbiztosítás.. Ráadásul szerintem túlértékelt is.


Amúgy Karius egyáltalán nem rossz most, az újságírók tették tönkre a teljes karrierjét és az életét is.

2019. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!