Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek jó ötlet? Vagy...

Szerintetek jó ötlet? Vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és a következő tanévben leszek 10.-es. Még 4. osztályban kezdtem el kézilabdázni, de sajnos bő 1 év után már nem ment tovább a szakosztály, mert kevesen voltunk. Azóta is nagyon szeretem a kézilabdát és amikor látok egy meccset mindig megdobban a szívem, hogy én is szeretnék még játszani.

A környéken csak Sárospatakon van lehetőség erre, de nem tudom, hogy megéri-e a bejárást (kb 40p-1ó). Félek, hogy a csapat ami már összeszokott esetleg nem fogadna be. (már átéltem egy ilyet, csak fociban, és nem is olyan rég...) Nagyon szeretnék megint sportolni, de nem merek közeledni csapathoz, nehogy kilökjenek.

Patakon már elég régóta megy a kézilabda szakosztály, így nem tudom, hogy jó ötlet-e.

Valmint lehet, hogy nem is lennék megfelelő oda, mivel lehet, hogy nem vagyok nekik megfelelő, vagy a testalkatom stb...



2018. júl. 5. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem mindig lecsesett a tanár, amikor acélbetétes bakancsban fociztam. Szar az egész labdajáték.
2018. júl. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudod meg, ha teszel egy próbát. "Lehet"-ekre nem érdemes alapozni. Ki tudja hányadán áll a dolog.
2018. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!