Oroszország nyer ma otthon?

2018. júl. 7. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Feltehetőleg... Én amúgy nagyon meglepődtem a spanyolok kiverésén, de azért az teljesítmény... A horvátok nagyon gyengék voltak a dánok ellen. És nem akarom elvitatni az orosz válogatott érdemeit, de a meglepően jó teljesítmény miatt én is hajlamos vagyok a Putyint vélni a háttérben. És azért a hazai pálya az hazai pálya... Pláne egy saját rendezésű VB-n
2018. júl. 7. 10:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nem azért de az EB-n a portugálok végig csak döntetlent játszottak és mégis ők nyerték meg az EB-t.Tehát nem is kell igazából még nyerni sem..
2018. júl. 7. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

szerintem is jók az oroszok , de nem putyin miatt.. a hazai ppálya viszont sokat dob. kihoznak magukbl midnent.

az eldöntő meglehet nekik. ÉS ha ma a svédek ynernek én döntőt is mondanék.. ott viszont elvéreznek ha elutnak odaági szerintem ey belgát vagy franciát már nem fognak meg.

2018. júl. 7. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
A portugálok az EB-n megverték Wales-t az elődöntőben 2-0ra, szóval nem csak döntetlent játszottak.
2018. júl. 7. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Arról nem is beszélve, hogy a VB-n ezen a nívón már nem lehet döntetlent játszani.

Most hirtelen nem számolom össze, de már volt néhány 2x15 perces hosszabbítás és tizenegyesből elért végeredmény is.

2018. júl. 7. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
#5: Ez az EB- - n is ugyanígy volt a kieséses szakaszban. Mégis döntetlen jatszottak haromszor. Sőt, az egész EB n 7 meccsből egyet nyertek, a többi döntetlen lett a rendes jatékidőben.
2018. júl. 7. 16:03