Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is ritka szar...

Szerintetek is ritka szar világbajnokság a mostani?

Figyelt kérdés
Én nem is nézem tovább, mert horvátországok meg belgiumok mákolják be végig a meccseket pffffff
2018. júl. 8. 09:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy a nemetek kiejtette Del- Korea, a brazilok csak az uolsó percekben bírtak el Costa Ricaval, a belgakkal meg akkor sem, az argentinokrólne is beszeljünk. A spanyolok "impotensek" voltak az oroszok ellen, az olaszok, hollandok, ki sem jutottak. Ehhez kkepest a belgak "nagyot futottak" az elődöntőig, függetlenül attól, hogy ki kedveli őket és ki nem.
2018. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

#20

Senkit nem érdekel az elődöntő, nem azért játsszák a világbajnokságot, pláne nem egy ilyen kerettel rendelkező csapat.

2018. júl. 10. 22:08
 23/33 anonim ***** válasza:
77%
#22: Persze, hogy nem, de nem is a negyeddöntőért(brazilok), nyolcaddöntőért (argentinok, portugálok, spanyolok) és még csak nem is a csoportkörért(németek). Pláne ilyen keretekkel...
2018. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

A döntőért, mint a franciák.

Amúgy meg a belgák kerete erősebb, mint a németeké vagy spanyoloké, argentinoké, a brazilokkal van egy szinten.

2018. júl. 10. 22:43
 25/33 anonim ***** válasza:
85%
sőt még csak nem is a második helyért..
2018. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
#24: Lehet, mindenesetre a vb előtt a fogadóirodáknál, többnyire 5.- ek voltak az esélyesek sorában...
2018. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
85%

Tudom hogy ki a szerencsétlen hülye, le is írtam, szövegértés megy? :D


Most miről is megy a vita? :'D Arról hogy mire játsszák a vb-t vagy mi?


,,A döntőért, mint a franciák."

Ilyen alapon miért nem a vb győzelemért? Vagy mindig azért játsszák a vb-t ahol a belgák kiesnek?



Engem az idegesített hogy belgiumot sehol nem említik igazi esélyesként pedig az volt és ezt tartom a franciák elleni vereség után is

sokkal nagyobb esélyesek voltak mint a spanyolok/brazilok


amúgy a belga keret tényleg a világ egyik legjobbja de ma a szélen nagyon gyengék voltak, Chadli helyett egy olyan kellett volna aki tud védekezni és beadni is (Meunier)



Mindenesetre a franciák megérdemlik a vb serleget mert egyértelműen a világ legjobb csapata jelenleg

és griezmann is nyerhetne már valami rohadt kupát

2018. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Én esélyesként kezeltem őket a vb előtt is, mert a keretük a világon az egyik legjobb, csak az idegesített, hogy nem sokat mutattak meg ebből Oroszországban, aztán már el volt ájulva tőlük mindenki.
2018. júl. 11. 06:46
 29/33 anonim ***** válasza:
43%

Ők voltak az egyetlenek akik minden meccsüket megnyerték, panamának 3, tunéziának 5 gólt rúgtak, megvertek egy csapatot ami a legjobb 4 között van jelenleg (anglia), meg egy másikat amit sokan a torna legnagyobb esélyesének mondtak.


A torna előtt volt 4-5 csapat akik közül azt mondtam hogy bárki megnyerhette volna, a belgák eljutottak a legjobb 4 közé tehát hozták azt amit elvárhattunk tőlük. Ellentétben kb minden esélyessel, egyedül a franciák azok akik még ott vannak de őket Deschamps STÍLUSA miatt mindenki lenézi, picit "underdog"ként kezeli, pedig a világ legjobb csapata jelenleg, és Didier NEM hátráltatja őket, ellenkezőleg (mindegy ez off)


Én meg pont hogy úgy láttam, hogy senki nem számol a belgákkal mint esélyes, oké ott vannak, akár megnyerhetik de a brazilok elleni győzelemig senki nem számolt igazán komolyan velük.


Én csak azt nem értem hogy te miért pont a belgákra vagy így kiakadva? (meg a horvátokra, bár ők teljesen más tészta)

Holott ők kb annak a 2 topcsapatnak az egyike akik végig a keretükhöz méltóan fociztak (japánok ellen kivéve, de azt a meccset is megnyerték 2-0-ás hátrányból, egy félidő alatt)



Nézzük már meg a többi esélyest

németek csoportutolsóként estek ki, egy győzelemmel, azt is 90. percben érték el egy rögzített szituációból

spanyoloknak egy győzelmük volt, irán ellen egy sovány 1-0, a túlértékelt portugáliával játszottak egy 3-3-at, meg a hulladék marokkóval x-eltek.. a legjobb 16 között meg kiestek, oroszország ellen (ami nem egy nagycsapat ugye?)

franciák megtévesztőek lehetnek, már leírtam az előbb hogy miért szenvednek kisebb csapatok ellen, és miért hagynak állva nagyokat

Brazilok szenvedtek svájc ellen, 1-1 lett, nyertek 2 90+-os góllal egy meccset, meg volt egy amit tisztességesen megnyertek, a legjobb 16 között sem volt túl magabiztos a játék de végülis stabilan nyertek, aztán kiestek a belgák ellen. Egyébként a braziloknak ez a helyzetkihasználás az egész torna során elég szegényes volt, svájc ellen se tudtak 30 helyzetből 1 gólt lőni. A belgák ellen viszont hiába lőttek közel ennyiszer kapura, igazi ziccerig alig jutottak el és a belgáknak pontosan ez volt a taktikájuk, ha csak számokat nézel jóhogy úgy tűnik hogy a brazilok lefocizták őket, holott ez nagyon nem így volt, és nyertek is a belgák

Argentína soha nem volt igazi esélyes, meg is mutatták miért

Uruguaynak gyenge a kerete egyszerűen, és ők is célfocit játszottak (persze ez kellett a sikerhez)

portugálok iszonyat túlértékeltek


és akkor így ennyi kb

ja meg vannak a horvátok akik 9 ponttal lettek csoportelsők, és igen tizenegyespárbajban jutottak tovább, de tőlük senki nem is várta el hogy vb-t nyerjenek..

Csak sokaknak szimpatikus csapat, mert szépen, jól játszanak és jó a keretük

etől függetlenül kb az angolok szintjén vannak, kíváncsi leszek a meccsükre

2018. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
#28: Nem hiszem, hogy "elájult" tőlük mindenki, csak latták, hogy a többi "nagy", sorra becsődöl, a belgák meg megnyerték minden meccsüket az elődöntőig.
2018. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!