Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is igazsagtalan...

Szerintetek is igazsagtalan volt a franciaknak itélt 11es?

Figyelt kérdés

#VB #tizenegyes #horvat-francia
2018. júl. 15. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
Jogos volt, hisz szándékos kezezésért büntető jár.
2018. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom ha a magyarok játszottak volna és úgy történik ez akkor mindenki a legnagyobb egyetértésben fújta volna hogy piros lap meg tizenegyes. 16-oson belüli kezezés amióta foci a foci azóta tizenegyest ér. Pont. Ami nem volt jogos az a szabadrúgás, Griezmann Oscar díjas alakítása után.
2018. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

#12

Egyébként nem értem hogy miért nem lehet kisebb szabálytalanságokra is használni a videóbírót. Értem én hogy nem akarják jobban szétszabdalni a játékot bár amennyi idő elmegy a színészkedéssel meg reklamálással azalatt simán rá lehet nézni. Legalább ilyen fontos helyzetekben, amik meccseket dönthetnek el. Na mindegy, nem kiforrott még a rendszer, de alakulóban van. Ha lassan tényleg elkezdik komolyan büntetni a színészkedést, már egy egész élvezhető sportág válhat a fociból.

2018. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%

A horvátok jobban játszottak, a franciák eredményesebben, ennyi.

Mindkét félnek volt egy-egy könnyen szerzett gólja, de akkor is a franciák nyerik, ha ez nem lett volna.

És akkor is, ha azt a 11-est nem ítéli meg a bíró.

2018. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem, pedig a horvátoknak drukkoltam.
2018. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem értetek hozzá, akkor miért kell lepontozni a helyesen válaszolókat?! A bíró többször is megnézte az esetet, nekünk nézőknek is többször újrajátszották és tisztán látszott a lassításon, hogy a labda kézről pattant le és nem volt szándékos. Ez így akárhogyan nézzük 11-es. Ha szándékos lett volna akkor még piros lap is járt volna érte. EZ a szabály. Akár tetszik, akár nem.
2018. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%
Hát szabálykönyv szerint sajnos igazságos volt, 16-oson belül kezezés az 11-es. Nekem ami inkább cseszi a csőröm az az első szabadrúgásgól (a Mandzukic-féle öngól), mert ott Griezmann úgy dobta fel magát hogy hozzá sem értek. Na én azért nem szabadrúgást hanem lapot adtam volna. És akkor talán az egész meccs más mederbe folyik.
2018. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!