Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is teljesen...

Szerintetek is teljesen igazságtalan, hogy Johnny Weir 6. helyezést kapott?

Figyelt kérdés
Már a rövidprogramját is lepontozták, pedig az is tökéletes, teljesen hibátlan volt. A kűrje is teljesen kifogástalan volt és olyanok jutottak mégis elé, akik teljesítménye messze elmaradt az övétől. Lysacek megérdemelte az aranyat, de szerintem Johnny Weir-nek járt volna az ezüst egyértelműen. Az orosz messze nem volt olyan jó mint 4 éve, és a japán meg rontott is a kűrjében. Egyszerűen nem értem miért pikkel Weir-re az olimpiai zsűri folyton.
2010. febr. 19. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Lysacek nem érdemelte meg az aranyat, és nem azért, mert a kűrje nem volt jó. Nem láttam benne semmi különlegeset, az ugrások megvoltak és ennyi. Nekem ennél többet kellett volna mutatnia. Az "orosz" nekem évek óta kedvencem és szerintem még most is jobb, mint a többiek, bár most látszott rajta, hogy feszült, talán nem annyira felkészült, mint ahogy megszokhattuk tőle.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak. Én nagyon szeretem Johnny Weirt, végre egy különc igazi előadóművész, de szerintem van még hova fejlődnie. 6. helynél előrébb tettem volna, de még nem olimpiai dobogóra.

2010. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én meg most Plushenko előadásában nem láttam semmi különlegeset. 2006-ban megérdemelte az aranyat, bár sosem volt ő a kedvencem, de megérdemelte. De most még az ezüssttel is bőven boldog lehet szerintem.

Lysacek nekem 2006-ban is meg most is tetszett, van az előadásmódjában valami megkapó laza elegancia.

Takahashi rövidprogramja nagyon jó volt, de a kűr nem volt annyira nagy szám.

Hogy Lambiel meg Patrick Chan mit keresnek Johnny Weir előtt azt már nem is firtatom. Ez engem egyenesen felháborít. Mindkettő vacak volt. Lambielnek mindig nagyratörő tervei vannak, de szerintem nem sok érdemlegeset mutat fel, szóval nem értem mire ilyen felvágós. Idegeimre megy már.

Johnny Weirről pedig szerintem sokan azt hiszik, hogy valami reflektorfényre éhes különcködő, pedig nekem 4 éve is feltűnt a srác (pedig akkor még nem igazán figyeltek rá sokan) és attól a perctől hogy először láttam korcsolyázni, engem teljesen megfogott. Ő nem feltűnési viszketegségből különcködő, ő eredetileg elég különleges. Tetszik ahogy a stílusát annyira ki tudja fejezni minden mozdulatával, teljesen egyedien és szépen csinálja. Csak erről elvonják a figyelmet azzal, hogy folyton a ruháiról beszélnek stb. Én 4 éve is sajnáltam, hogy csak 5. lett de akkor még úgy voltam vele hogy oké, van mit fejlődnie. És mostanra fejlődött is rengeteget minden téren, én nyugodtan odaadtam volna neki még az aranyat is, mert szerintem Lysacek nem volt jobb nála, hanem kb pont egy szinten teljesítettek.

Látszott, hogy Johnny Weir szívét lelkét beleadta mindenbe és az eredmény olyan is lett. Mégis lepontozták. Senkit nem pontoztak le ilyen igazságtalanul durván mint Johnny Weirt szerintem. Én egyszerűen nem értem. De remélhetűleg egyszer megkapja az elismerést ami jár neki.

2010. febr. 19. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van, de ehhez a pontozóbírók hozzáállásának is változnia kellene. Erre egyenlőre nem sok esélyt látok.
2010. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!