Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Léteznek vékony futballisták?

Léteznek vékony futballisták?

Figyelt kérdés

A vékonyt olyanokra értem, akin tényleg nem látszik, hogy focizik, és nem arra akinek van egy szép, sportos teste (a focisták többségének).

Amolyan csontos focisták léteznek még mint például Messi?



2018. aug. 4. 16:11
 1/7 anonim válasza:
Steven N'zonzi, Dzsudzsák
2018. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne léteznének, Busquets, Iniesta se egy izompacsirta. Filipe Luis is viszonylag sovány. De most nem ezen fogok gondolkozni, de vannak :D
2018. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miert pont Messit hoztad példának, mert azert nála vekonyabbat is találsz, ha egy kicsit keresgélsz.
2018. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem Dzsudzsák egyáltalán nem sovány. A többiek viszont valóban, nem mondanám meg a külsejükről, hogy ők profi focisták, sportolók.

Olyanokra gondoltam mint mondjuk Lukas Hradecky.

[link]

2018. aug. 5. 10:01
 5/7 anonim válasza:
Lionel Messi vékony? Hasonlítsd már össze Neymarral. Ha megnézed Messi 72 kg a 169 cm-hez az neked mióta vékony?
2018. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem vékony :D

Nekem úgy rémlett és azert írtam őt :D

2018. aug. 5. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Di Maria pl nagyon vekony
2018. aug. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!