Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabdában ha egy hivatalos...

Kézilabdában ha egy hivatalos személy (edző, másodedző, gyúró, orvos) valamilyen szabálytalanságért büntetést kap (2 perc/kizárás), akkor a pályán lévő játékosok számának kell csökkennie két percre?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyan válaszoljon, aki biztos a válaszában, mert ezt fontos lenne tudnom most.

2018. aug. 7. 14:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak ki kellett írnom, és két percre rá megtaláltam a szabálykönyvet. A válasz: igen.
2018. aug. 7. 15:03
 2/6 anonim ***** válasza:
másold már be nekem én ilyenről nem tudok.
2018. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Ha egy hivatalos személy a 16:3 e alapján időleges kiállítást kapott, a cserehelyen maradhat és teljesítheti

feladatait, a csapat játékosainak számát azonban a játéktéren kettő perc időtartamra csökkenteni kell."

"A játékos vagy a hivatalos személy játékidő alatti - a játéktéren vagy azon kívüli - kizárását, a csapat

számára mindig időleges kiállítással kell egybekötni. Ez azt jelenti, hogy a csapat játékosainak számát a

játéktéren egy fővel csökkenteni kell (16:3 f)"

2018. aug. 8. 00:32
 4/6 anonim ***** válasza:

köszi, erről nem is tudtam :D

a legtöbb sportágban nincs így

2018. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Kiállítják" a gyúrót, vagy a dokit es le kell mennie egy játékosnak? Azért ez odabsz!
2018. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk egyszer nem volt beírva a jegyzőkönyvbe egy játékos. Mikor meccs közben észrevette a bíró, adott az edzőnknek két percet, és akkor egy játékosnak kellett lemenni a pályáról. (megye I.)
2018. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!