Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szólsz ahhoz magyarként,...

Mit szólsz ahhoz magyarként, hogy a történelem legjobb három góllövője magyar volt e statisztika szerint?

Figyelt kérdés

[link]


Puskás 511

Schlosser 417

Zsengellér 416

Az első tízben összesen 4 magyar van. De lejjebb is vannak magyarok szép számmal. Azt írják, Pelé pl. nem csak első osztályban lőtt gólokat, és csak azokat számították. Az első 10-ben valóban 3-4 magyar szokott lenni, és sok magyar van lejjebb is. Egyszer egy 100-as listán 16 magyart láttam. Durva.



2018. aug. 30. 11:11
 1/5 anonim válasza:
73%
Minden nap verem rá.
2018. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Attól még nekem nem lesz jobb életem.
2018. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Szép teljesítmények, de ennyi. Büszke nem vagyok rá, hiszen nem az én eredményeim.
2018. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudtam, de örülök neki. Én büszke is vagyok rá, mert nem csak én létezek, mások eredményeire (pl. ha barátok elérnek valamit) is tudok büszke lenni.
2018. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Megmondom őszintén nekem az ilyen eredmények, mint magyar embernek, semmit nem jelentenek. Ezek az adott személy érdemei tök mindegy, hogy milyen nemzetiségű. Olimpiánál vagy egyéb sporteseménynél sem tudom azt mondani, mint sokan mások, hogy "nyertünk x aranyat", "megnyertük a kézilabda vébét", stb. Nem, nem mi nyertük meg és nem én nyertem meg, hanem a magyar csapat, a magyar úszó. Szerintem ez az adott sportolóval szemben is tiszteletlen, hogy kollektív magyar győzelemként utalunk az eredményére ezzel, hogy "nyertünk". Amúgy érdekes, hogy ez csak sportnál jellemző, ha valaki Nobel-díjat nyer vagy csak tudományos olimpián ér el jó eredményt, akkor nincs ilyen, hogy "mi nyertünk".
2018. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!