Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tényleg igaz, hogy az mtv...

Tényleg igaz, hogy az mtv meghallgat olyanokat, akik szeretnének sportriporterkedéssel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy bejátszanak egy nem tudom hány perces részletet egy meccsből, és azt kell kommentálni.

Lehet még erre jelentkezni?

Interneten hol lehet erről olvasni?


2010. jún. 23. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen.. az 3negyed12-es összefoglalónál mutatják.. nem tudom, honlapjukon nincs semmi erről?...
2010. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok...:D... eszembe jutott hogy mivel az aktuális meccset szokták berakni így szerintem lehet jelentkezni még:)
2010. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz, biztos lehet még, hívd fel őket, vagy írj az e-mail címükre.Negyed órát fogsz kapni egy meccsből, vagy akármiből, és ha tudod kommentálni, akkor szerintem fel vagy véve.Ha megmondják milyen meccs, nem árt felkészülni, hogy tudjál majd rizsázni.Családi vonatkozások, ilyenekre gondolok, érdekességek.Ahogy a rendes koommentátoroknak is kell.SOk sikert!
2010. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az hátrány, ha lány vagyok?
2010. jún. 27. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Első és második vagyok:) hallottam már lányokat is kommentálni úgyhogy nem hiszem...
2010. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!