Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A vak emberek milyen mozgásfor...

A vak emberek milyen mozgásformát választanak, ha sportolni szeretnének? Van elég lehetőség számukra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szobabicikli szerintem jó ötlet nekik vagy ha bátrabb akkor ugró kötél persze ezt felügyelet mellett, talán koordánció javításban is segíthet.
2010. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tai chi
2010. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vakoknak is van futball világbajnokságuk is. Nemrég volt megrendezve. Speciális olimpián is indulhatnak, rengeteg sportágban. Van lehetőségük sportolni, igen.
2010. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vak ismerőseimből kiindulva minden segítség nélkül tudnak sétálni, kirándulni, futni, táncolni például. Segítséggel meg még millió más dolgot.
2010. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Greg Rando, vak testépítő. Ahhozképest elég brutál a fazon...


[link]

2010. szept. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet vakon testépítő valaki. Egy vak ember nem béna, sőt! Szinte mindent megtudnak csinálni mint azok akik látnak.
2010. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony, és szerintem jobb is náluk az agy-izom kapcsolat!
2010. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!