Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Abba kellene hagynom a focit?

Abba kellene hagynom a focit?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek focizni, 21 vagyok, csak hobbiszinten játszok ismerősökkel. Nincs egy állandó csapatom van több társulat akik hívnak. A gond az, hogy a posztom révén eléggé fájdalmas ha hibázok. Mivel nem vagyok "profi" olyan értelemben, hogy jártam volna edzésekre és valaki tanított volna így be-be csúsznak hibák is, amik aztán bosszantanak. Persze, látom, hogy a többiek is hibáznak, de azokat mintha senki nem látná.

Mit gondoltok érdemes így eljátszogatni vagy semmi értelme ha nem vagyok elég jó?

Esetleg valaki, aki játszik így hobbiból, kis pályán mit javasolna?



2019. jan. 4. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha az utóbbi időben jobban ment akkor me hagyd abba... 😉😉
2019. jan. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is kispályán focizok, alig vagyok fiatalabb nálad.

Én se vagyok tökéletes, gyakran megrettenek a labdától, mert a posztom miatt ritkán kell kezelnem.

De akarok és gyakorlok.

Senki nem szólt be és ezután sem fog.

Neked sem fognak, ha látják az akaratot.

Ha téged zavar a bénázásod, gyakorolj többet.

Azt pedig, hogy csak a te hibáidat látják, valószínűleg csak te meséled be magadnak.

Ha csak nem szóltak be eddig neked, akkor ez így van.

Nekem is van ismerősöm, aki zseniálisan játszik, de egy-egy általa komolyabbnak tartott hiba után néha úgy elvesztette a bizalmát, hogy direkt ellógta az edzéseket. Pedig csak bebeszélte magának hogy mi megvetjük emiatt.

Ne hagyj fel a focival.

Ha nem érzed magad elég jónak, eddz többet.

Valamint próbáld meg élvezni a játékot.

Aki szeret játszani, nem rágódik olyanokon, hogy elég jó-e, csak élvezi.

Tisztelettel!

2019. márc. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!