Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézialbdában mennyit lehet...

Kézialbdában mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kézilabdában milyen szinttől és kb mennyit lehet keresni? Kapus poszton vagyok ha érdekelne valakit!

2019. febr. 16. 20:03
 1/1 lama45 válasza:
Mivel a fizetések nem nyilvánosak így csak találgatni lehet. A Veszprémnél a nagy sztárok a 25 ezer eurót havonta haza viszik simán vagy többet is, pontos információkkal én sem tudok szolgálni. Nagy Lacinak állítólag éves szinten 600-800 ezer euró között mozog a fizetése. A Szegednél valamivel alacsonyabb a fizetések bár ott is jól keresnek. Az átlag fizu sztem ott egy 15 ezer euró/hó. Egy átlag csapatnál, mint pl a Komló is meg lehet keresni az 1 misit. Attól függ, hogy kezdő vagy-e vagy inkább csere. Nyilván egy tapasztalt külföldi több pénzt kap, mint egy magyar, aki amximum csere vagy többet tölt a padont, mint a pályán. Az NB1/B-ben, ami a másodosztáy még kapsz fizetést.Szeged mellet van kis település Algyő, kb 5000 fő a lakosságszám, az Nb1/b-ben szereplő egyik csapat, ahol tudtommal a legjobbak megkapják a 500-600 ezer forintot havonta. Persze hozzá kell tenni, ők mindig a tabella elején vannk és azért ott is vannak komolyabb szponzorok a csapatnál. Ha van tehetséged, elég kitartó vagy és szorgalmas, mindent megteszel annak érdekében, hogy jó kézilabdázó legyél lehet vele jól keresni.
2019. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!