Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarország - Horvátország...

Magyarország - Horvátország 2-1-hez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Igazából erre a győzelemre nem sokan számítottal. Főleg úgy hogy 1940-óta nem vertük el őket. Meg még a Szlovákok is elvertek minket múlthéten.

Gondolom most nagyon, de nagyon sok embernek ugrott a TIP-MIX-je. :D



2019. márc. 25. 05:38
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Néha a vak tyúk is talál szemet. Mondja a közmondás.
2019. márc. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ja, nekem is ugrott, igaz csak 1500. De legalább nyertünk. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jók leszünk. Mondjuk a horvátok meg elég gyengék voltak magukhoz képest.
2019. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szergej55 ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem számítottam rá, még egy döntetlenhez is csodát gondoltam szükségesnek. Örültem az eredménynek, szépen csinálták, látszott a fiúkon, hogy tudnak azért néha küzdeni, ha akarnak.
2019. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon jol jatszott a csapatunk, megerdemelt gyozelmet szereztek.
2019. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
56%

Váratlan győzelmet aratott a csapat. Teljesen felborult a papír forma.

A kulcsfontosságú momentum volt a meccsben az amikor a Horvátok megszerezték a vezetést. Az volt a forduló pont, mert nem esett össze a csapat 0:1-es Horvát vezetésnél, stabilan játszottak, küzdöttek, akartak, mentek előre hátrányban is. Volt tartásunk. A bekapott gól ellenére a védelmünk most nagyon jól össze volt rakva, jó volt a védekezésünk, jól szűrtek a középpályások, most letámadták a labdát birtoklót már a felező vonalnál.

Mikor berúgták a mieink az egyenlítő gólt, akkor azt éreztem, hogy világbajnoki ezüst érmes ellenfél ide vagy oda ezt a meccset nem veszíthetjük el, minimum döntetlent jósoltam magamban a végére.

A játékosaink, küzdése és akarata példa értékű volt, a második félidőben is. Nem is maradhat el ennek a jutalma, gondoltam magamban, és a 76. percben gól lőttünk átvettük a vezetést és megfordítottuk a meccset.

A Horvátok nagyon próbálkoztak, de stabilak voltunk a végig és tartottuk az eredményt és megnyertük a meccset, de jó ezt kimondani.

Szép győzelem volt, magyar sporttörténelmet írtak ezen a meccsen, mert nagy eredményeket elért rangos klubbokban focizó világklasszis játékosokkal megtűzdelt, világbajnoki döntős és ezüstérmes válogatottal szemben sikerült nyerni a válogatottunknak.

Fontos, felejthetetlen és emlékezetes meccs marad nekem.

2019. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Kinn voltam, a keménymaghoz közel volt a helyem, és hát felejthetetlen élmény marad számomra ez a meccs. Nagyszerű hangulat volt, végigszurkoltuk, Pátkai góljánál meg ahogy felrobbant a stadion... :D


Szóval ki kell élvezni ezeket a győzelmeket. De azért nem szabad elfelejteni, hogy a magyar foci egy parádés meccstől nem lesz újból olyan, mint régen. Ahhoz az utánpótlást kell fejleszteni. Viszont a válogatott Rossival jó úton halad.

2019. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy már a kezdők kihirdetése előtt azt mondtam, hogy: Baráth, Pátkai, Dzsudzsák, Szoboszlai kell a kezdőbe (egyedül Nagy Dominikra nem számítottam), Kádár pedig balhátvédnek, és hogy most 4 védővel kellene felállni. Úgy látszik, telepatikus kapcsolatban állok Rossival. :DD
2019. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
56%
Örültem neki, a meccs előtt pont viccből mondtam is, hogy "2-1 lesz, nekünk". Utoljára az EB-n voltak ilyen harcosak a fiúk. Egyébként véleményem szerint Szlovákiában sem voltunk olyan rosszak, mezőnyben egyenlő volt a szint a szlovák és a magyar csapat között, csak míg ők 3 helyzetből rúgtak 2 szabályos és egy les gólt, addig mi a 2-3 lehetőségünkből nem tudtunk eredményesek lenni. Most már lehet koncentrálni majd az azeri meccsre. Nem szabad félvállról venni őket és egy célfutballal el kell hozni Bakuból a 3 pontot, utána meg jöhet Wales.
2019. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!