Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha hosszú nadrágra húzom a...

Ha hosszú nadrágra húzom a röplabda térdvédőt nem csúszik le?

Figyelt kérdés
most akartam menni venni térdvédőt, mert egyfolytában foltos a lábam mióta kicsit jobban játszok, de rájöttem hogy kéziseknél, röpiseknél egyaránt rövidnadrágosokon látok nekem az meg kényelmetlen, és nemtudom hogy hosszúnadrágon nem csúszik e le. Egyébként titeket nem zavar h ott olyan nagy a térdeteken? Mert én csúszni is szoktam. Plusz amit a kézisek használnak van különbség?

2019. ápr. 13. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, nem nagyon van különbség a kézis vagy röplabdás térdvédők között, bár előfordulhat. Ha jól tartó, szoros térdvédőt veszel, nem csúszik le hosszúnadrággal sem, de nagyobb az esélye, hogy a nadrág meggyűrődik és kényelmetlen lesz a térdvédő-hosszúnadrág kombó viselése.

Nem tudom, mi zavar a rövidnadrágban, ha esetleg a túlzott szellőség, akkor próbáld ki, hogy van rajtad aláöltözet is, pl egy rövid, tapadós gatya.

2019. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D igazából a rövidnadrág az csak egyszerűen zavar. Legalábbis amit a lányok hordanak nem az én komfortzónámba tartozik. Valami jó megoldást kell találjak...
2019. ápr. 19. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2019. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lány (miért lényeges?)
2019. ápr. 28. 20:51
 5/5 anonim válasza:
Nem csúszik le de nekem pl sokkal jobban bizzad a térdem
2023. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!