Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Holland vagy Spanyol győzelem?...

Holland vagy Spanyol győzelem? Most ne a szimpatizáns/utálat szerint hanem taktika meg egyebek

Figyelt kérdés
a tegnapi meccsen bebizonyították a spanyolok h mit is tudnak..igazából ennél sokkal jobbak bízom bennük h vasárnap bemutatják. a hollandok is jók nagyon bár uruguay majdnem elverte..a brazilokat azért sikerült mert mikor jöttek a gólok ők egyre idegesebbek lettek és nem tudtak már mit kezdeni
2010. júl. 8. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jaja rájöttem.
2010. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
durva azért nem?
2010. júl. 9. 00:46
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor az eb-döntőt megbundázták:D:D
2010. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Spanyolország szerintem jobb.Igaz Hollandia is szépen játszik,de a spanyolok jobbak.És a polip most ne jósoljon(bár a spanyol-német elődöntőn is megjósolta a német vereséget és szerencsére bejött).
2010. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Remélem a spanyolok nyerik. Jobban szeretem a játékukat..

Hollandia meg amúgy sem a kedvencem, sőt.. mindig csak balhéznak..

a német-spanyol meccsen legalább nem rúgták fel állandóan egymást..az volt a két jó csapat..

2010. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Természetesen Hollandia és bennem semmilyen ellenérzés sincsen! Úgy gondolom a spanyolok csak a németek ellen tudtak lőni pontosan fejelni egy gólt, de ez Hollandia ellen kevés lesz a sok szabálytalanságról meg ne is beszéljek az csak egy dolog, h nem kaptak sárgát, de bizony volt brutál belépőjük egyébként a hollandoknak pedig majd arra kell figyelni, h ne aludjanak be, mert Uruguay ellen is majdnem ez lett a vesztük! Hajrá Hollandia!
2010. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én a spanyolokra tippelek. amikor a németek ellen fociztak akkor nagyon összeszedték magukat. Szerintem a hollandok most ezt elvesztik.
2010. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!