Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehet valaki akár...

Hogyan lehet valaki akár profi, akár amatőr edző?

Figyelt kérdés

Elsősorban labdarúgásra gondolok. Bár sosem voltam nagy focista nézni és az ismerősökkel játszani mindig szerettem. Mivel 26 vagyok így kib*szott rég fociztam, nincs kivel illetve a fizikum is hagy némi kívánni valót viszont edzősködésben szívesen kipróbálnám magam.


Hogy lehet valaki edző akár nb3 vagy még kisebb bajnokságokban? Tudtommal murinho/sarri illetve egy csomó edzőnek nem volt futball karrierje az edzőség előtt.


Bár engem csak hobbi szinten érdekelne egyelőre.



2019. jún. 21. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Az MLSZ oldalán nézz körül, ha jól tudom, minden évben indítanak labdarúgó/futsal edzőképzést. De ennyi még nem elég, sokan előbb csak segédedzőként mindenféle papír nélkül figyelnek, tanulnak, próbálkoznak egy tapasztalt edző mellett, majd ezután mennek el továbbképzésre, papírt szerezni és kezdik el egy kis csapat fejlesztését.
2019. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!