Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ha 17-18 évesen elkezdek...

Ha 17-18 évesen elkezdek műkorcsolyázni, van esélyem bármiféle versenyre eljutni?

Figyelt kérdés
Rekreációs műkorira gondoltam.

2020. ápr. 9. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Nézőként persze.
2020. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nos,legyünk őszinték. Az ilyen fajta sportokat,mint a műkorcsolya vagy ballet,érdemes gyerekkorban elkezdeni,ilyen 5 éves kortól,vagy max 12 éves korig. Akik olimpiára és világbajnokságokra mennek azok rettentően fiatalon ,pár évesen kezdték. 18 évesen is simán meg tanulhatsz szépen műkorcsolyázni szó se róla ,ha ugyes vagy akkor versenyekre mehetsz . De ha a cél olimpia vagy ilyesmi,akkor sajnos nem túl valószínű...
2020. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem olimpiàra gondoltam :'D biztos létezik egy-egy kisebb verseny azoknak akik később kezdték. de nyilván először meg szeretnék tanulni rendesen egy-két dolgot.
2020. ápr. 13. 19:13
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem keso megtanulni! Nyilvan az olimpiara mar nem fogsz kijutni, de kisebb versenyeken szerintem meg siman mehetsz es az is biztos hogy gyonyoruen megtanulhatsz korcsolyazni!
2020. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Adult versenyeken indulhatsz. Szabályokat megtalálod az Isu honlapján/ adult skating. Versenyek vannak Magyarországon és külföldön is. A magyar versenyeket megtalálod a Moksz oldalán, külföldi versenyekról kérdezhetsz a Facebookon amatőr adult műkorcsolya csoportban. Young adult 18 éves kortól, ISU adult 28. Sok sikert 😊
2020. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!