Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hol lehet Budapesten belül...

Hol lehet Budapesten belül jégtánc edzésre járni gyerekeknek/tiniknek?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lányom és nagyon szeretne jégtáncolni, de nem műkorcsolyázni mivel nem túl hajlékony, és az ugrásokkal sincs jóban. Nem nagyon találtam az interneten olyan jégtánc oktatókat, akik vállalnának tiniket, a legtöbb 6-12 éveseket vállal csak :( Remélem valaki tud segíteni vagy ha valakinek bármilyen tapasztalata van, kérem írjátok le.

2021. nov. 27. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Hát 14évesen már elég késő, főleg ha előtte nem balettozott, nincs valami alapképzettsége..

Vagy csak hobbiból szeretné csinálni?

2021. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, hobbi szinte szeretné csinálni.
2021. nov. 27. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt az óbudait nézted már?


[link]


"A jeges edzések négy, öt edző részvételével zajlanak, így egy időben folyik a kezdő, középhaladó és haladó csoport oktatása a 3-tól 16 éves gyermekek részére."

2021. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen néztem már, de itt úgy láttam, hogy csak műkorcsolya oktatás van és sajnos nincsen jégtánc oktatás.
2021. nov. 27. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
igen mert szóló jégtánc nem létezik, és egy 14 éves fiút meg nem fognak elpazarolni egy amatőrre. (ezt most nem sértésnek szántam, én se kaptam fiút annak idején, tudomásul kell venni) keress nyugodtan műkorcsolyát, ha képtelen ugrani, majd nem versenyzik. én se tudok, de ez senkit soha nem zavart. vagy keresd meg a világos beát, talán bea ice dance teamként vannak fenn facen, nekik vannak amatőr felnőttjeik, versenyzők is.
2021. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Hajlékonyság a jégtánchoz kell csak igazán, mivel rengeteg rész alapul a baletten pl. Ha ugrani meg az egyensúly miatt nem szeret, az sem célszerű, mert egyrészt az egyensúly minden korcsolyasport alapja, másrészt emelések a jégtáncban is vannak, amikből tudni kell “kijönni”, szépen visszaérkezni a talajra.
2022. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van solo jégtánc, probáld meg a Hoffmann akadémiát. Egyébként szinkronkorcsolya is jó választás..
2022. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!