Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hozzáértők SOS! Melyik jégkorc...

Hozzáértők SOS! Melyik jégkorcsolyát javasolnátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Nike Bauer: [link]


Roces T Ice: [link]


Az első fűzős, az jobban tetszik viszont olvasgattam hogy a csatosak jobban tartják a bokát, most tanultam nagyjából meg, és csak kölcsön kaptam egy fűzőset és szeretnék venni. ezt a bauert dicsérik, csak nemtudom jobb lenne a csatos vagy nem. Melyik kényelmesebb? Valaki tapasztaltabb segítsen hogy melyiket érdemes megvennem, köszönöm.

Egyébként tudtam menni a fűzőssel, csak mindig meg kellett húzni mert egy idő után mozog benne a bokám.

21/F


2011. jan. 7. 12:42
 1/10 Okoska törp válasza:
Az első egy komolyabb kori én biztos azt venném, ill. azt ajánlom. Kényelem szempontjából nincs nagy különbség, annyi h. a csatosat nyilván könnyebb fel-levenni.
2011. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy az elsőt! a csatos vackok hamarabb tönkremennek, ráadásul elég nevetségesen néz ki, főleg, hogy 21 éves vagy. mikor kicsi voltam nekem csatos volt az első korim, szét is esett, a csat letört, az még hagyján, de mikor az éle is kitört! :D ráadásul bazi nehéz volt.
2011. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hello, előszöris ezt a videót ajánlom:

http://www.youtube.com/watch?v=Mr3hEuvDlLQ&feature=related

Nekem majdnem olyan korim van mint ez a Bauer, és meglepően kényelmes, pedig nincs úgy kipárnázva, mint egy normál kori, mert ugye ez igazából hokizáshoz lenne. Az a lényeg, hogy amikor felveszed, a sarkadra támaszkodj, ahogy a videóban van, és húzd meg rendesen a fűzőt, főleg a boka résznél, akkor nem szabad kilazulnia. Egyszóval a Bauert vedd! Az amúgyis jobban néz ki :P

2011. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor a bauert fogom választani.

Én viszont nem hokizok, attól függetlenül nem baj hogy hokikori?

Köszönöm a válaszotokat!

2011. jan. 17. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
nem baj :D
2011. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor jó, örülök.

Akkor megveszem a bauert, köszönöm a segítséget

2011. jan. 18. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz a Bauert veszed. Megbízható márka, és a csat hamar elromlik, a fűző ha elszakad, veszel bele újat. A csat max 2-3 helyen tart, a fűző végig.

(műkoriztam, el nem tudnám képzelni magam egy csatosban...)

2011. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Aha, az jó akkor, én rendes jégen nyomnám vele, de gondolom a két dolog nem ütközik.

Köszönöm, azt fogom megvenni mindenképpen!

2011. jan. 27. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Bírom hogy mindenki a Bauert nyomatja , okminőség és jó márka, De egy hobbi felhasználónak nem ez való !!! Hallottatok már a hobbi korikról? Egy csakk többi fűző. És csak a szar korikon törik le a csat ami ilyen Dechatlonos Tescos szörnyűségek. Nézz el az üllőin a szakboltba ott el is mondják mi-mire jó és fel is tudod próbálni.
2012. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
N.Bauer
2012. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!