Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Kinek hiányzik már most a...

Kinek hiányzik már most a Tél? ; (

Figyelt kérdés
Nekem nagyon.

#vége #tél #hiány #gyerevissza! #majdúgyisújrajön
2012. máj. 10. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem. Régen szerettem a telet de most már utalom, korán sötétedik tiszta hó minden ami szép és jó persze csak ugye sok a probléma, fűteni kell és egy rakat ruhát kell magamra doni. Nyáron meg elég egy nadrág meg egy póló hűvösebb időben egy vékony pulóver. Régen szerettem a telet de valahogy megutáltam és nem csak azért mert amit előbb írtam hanem azért is mert akkor történt velem a sok olyan rossz dolog amikre jobb nem emlékezni.
2012. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Milyen címkéket adtál meg. :D


Egyébként meg hiányzik a hóhérnak a sok kórság, a sok ruha, kesztyűnélkülmegfagyás, ésatöbbi.

Végre nyár van (jön), a dinnye meg az eper, fürdőruha, hekk meg gofri.

Isten őrizz, hogy tél legyen. :)

2012. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én valahogy nem vagyok kibékülve a nyárral. :( Sok rohadt szúnyog, bogarak, kánikula, alig tudok kimozdulni a házból, 5 perc alatt leéghetek, kenegetnem kell magam naptejjel, este büdös szúnyogriasztóval hogz ne egyenek meg a dögök.

Persze én is szeretek bringázni, horgászni, de nem tudnék így élni egész életemben. Nekem a jóidő 0 fok alatt kezdődik, nem nyűg az öltözködés, imádom a havat, a síelést, a látványt, hogy minden tiszta hó(persze a latyak az már mástészta). Áhh, majd november körül talán, én negyon várom már. :)

2012. máj. 10. 22:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Ó, már majdnem azt hittem, én vagyok az egyetlen, aki a nyarat vagy azt őszt részesíti előnyben, a szúnyogok, hangos bogarak, madarak és a nehezen alvás nem a kedvencem.
2012. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Hiányzik annak akinek 6 anya van és ikrek. Halott évszak jobban szeretem a tavaszt és a nyárt amikor a természet él és tele van energiával.
2012. máj. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Panda Péter ***** válasza:
45%
+1 a nyárnak, jó meleg idő van, napsütés, ilyenkor lehet sportolni a szabadban, no meg a hölgyeken is lenge, rövid ruhák vannak. na meg egy jó hideg sör a meleg nyári napon, az priceless.
2012. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én eddig utáltam a telet! A hideget főleg, a havat, a locspocsot és a síelést főleg, ahová mentünk 1-2 alkalommal. Főleg emiatt döntöttem úgy, hogy megpróbálkozom a snowboarddal és nagyon bejött. Már alig várom, hogy újra mehessek, úgyhogy tél, gyere minél hamarabb!
2012. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na vééégre valaki! :) Én pont a síelés miatt szeretem. Sokan mondják, ha kipróbálom a boardot, beleszeretek. Majd talán, egyszer, de most még maradok a síelésnél, eszméletlen jó! :D
2012. máj. 12. 23:50
 9/17 anonim válasza:
bárcsak mindig tél lenne imádom :)
2012. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
nekem nem:D én a nyarat szeretem:)
2012. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!